Premiera! Panama Los Lajones Geisha Organic
Spróbuj jednej z najlepszych kaw na świecie. Już dostępna sprzedaży.
Idealna do kaw przelewowych. Zapraszamy.

Świeżo Palona

Logo - RandwyckRandwyck

Już od około 50 lat naczynia i akcesoria do parzenia herbaty i kawy firmy Randwyck można znaleźć w domach na całym świecie. Holenderska firma produkuje dzbanki, zaparzarki do herbaty z wyciąganym sitkiem oraz typu french press, stosowane przede wszystkim do przygotowywania kawy, kawiarki, kubki, filiżanki, łyżeczki, a nawet podgrzewacze do dzbanków.

Prosty design i wykorzystanie klasycznych materiałów - szkła borokrzemowego, odpornego na zarysowania i działanie wysokich temperatur oraz stali nierdzewnej powoduje, że dzbanki, french pressy czy filiżanki doskonale pasują do każdego pomieszczenia.

Firma powstała w 1967 w Holandii. Po kilku latach działalności stała się jednym z wiodących producentów naczyń i akcesoriów do parzenia, przygotowywania i podawania herbaty oraz kawy. Od początku projektowane sprzęty miały pomóc klientom Randwyck wydobyć z przygotowywanej kawy lub herbaty całą głębię smaku i aromatu, jednocześnie będąc prostymi w obsłudze. W 2010 roku firma połączyła się z La Cafetière, brytyjskim producentem podobnych akcesoriów.

6 powodów, dla których warto u nas kupować

Poznaj wszystkie nasze sklepy

Glonojad sklep zoologiczny
Tuszmarkt
Świeżo Palona