Kawa 20% taniej - Herbata za 5 zł
Wybierz swoją ulubioną kawę, wykorzystaj kod rabatowy "rabat-kawa-maj-18" i zapłać 20% mniej.
Dodatkowo jeśli kwota zamówienia przekroczy 100 złotych możesz w koszyku wybrać herbatę za 5 złotych. Promocja tylko 23 maja 2018 roku.

Świeżo Palona

Logo - Technivorm (Moccamaster)Technivorm (Moccamaster)

Technivorm-Moccamaster, to holenderski producent ekspresów do kawy zaparzanej metodą przelewową. Każdy model, każda sztuka są produkowane i składane ręcznie. To dzięki tej osobistej nucie każdy ekspres Moccamaster jest unikalny i dopieszczony.

Unikalnością każdego z Moccamasterów są również wykorzystane materiały, a także sposób przygotowywania kawy. Należy przede wszystkim wspomnieć, że temperatura parzenia oraz czas kontaktu wody z kawą, a także stabilność utrzymywanej temperatury są zgodne z rygorystycznymi wymaganiami Europejskiego Centrum Parzenia Kawy oraz Amerykańskiego i Europejskiego Specjalistycznego Stowarzyszenia Kawy (SCAA i SCAE).

Jeśli szukasz ekspresu przelewowego, to wybierz Moccamaster. Do wszystkich wymienionych wcześniej plusów należałoby dodać niebanalny design i pełną gamę kolorystyczną. Dzięki którym ekspres będzie nie tylko pasował do każdego wnętrza, ale nada mu również niepowtarzalnego stylu i klimatu.

Niestety nie znaleźliśmy produktu, którego szukasz. Sprawdź czy nazwa produktu jest poprawna.
Napisz do nas na adres [email protected], a sprowadzimy produkt specjalnie dla Ciebie.

6 powodów, dla których warto u nas kupować

Poznaj wszystkie nasze sklepy

Glonojad sklep zoologiczny
Tuszmarkt
Świeżo Palona