Świeżo Palona

Premiera jesieni! Spróbuj naszej nowej Jesiennej kawy "Hehe Tango"

Logo - Giannini

Giannini

Giannini jest rodzinną włoską marką, utworzoną w 1951 roku, w Brescii przez Carlo Gianniniego.

Od początku swojego istnienia firma produkowała nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego, wykonane ze stali. Założyciel główny nacisk kładł na czyste, proste i wysoce ergonomiczne projekty. Dzięki tym cechom produkty Giannini wyróżniają się na tle konkurencji.

W 1968 roku powstał klasyczny wzór nowoczesnej kawiarki o nazwie Giannina. Jest ona nadal dostępna w niezmienionej formie, wspaniale się prezentując i doskonale funkcjonując pomimo upływu 50 lat.

Trzecie pokolenie prowadzące aktualnie firmę, skupia się na dalszym rozwoju produktów z pomocą wybitnych projektantów i ekspertów. Wyznają oni przekonanie, że przedmioty codziennego użytku, towarzysząc nam, stanowią ważną część naszego życia. Dlatego powinny być piękne, stylowe, solidnie wykonane i przyjemne w użytkowaniu.

5 powodów dla których warto u nas kupować

Black Friday 2019 – Kawa Świeżo Palona


Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze promocje na Black Friday! Wyprzedaże obejmują m.in. aeropress, kawiarki, drippery czy młynki do kawy. Promocja Black Friday oczywiście dotyczy także kawy ziarnistej i mielonej. Sprawdź ofertę naszego sklepu już dziś!