Świeżo Palona

Logo - Giannini

Giannini

Nasz sklep internetowy swiezopalona.pl to miejsce, w którym możesz nabyć wysokiej jakości akcesoria odpowiadające na potrzeby wszystkich kawoszy. W ofercie posiadamy produkty wiodących, znanych i cenionych producentów takich jak marka Giannini.

Giannini - krótka historia marki

Giannini to rodzinna włoska marka, która została założona przez Carlo Gianniniego. Początki firmy określa się na rok 1951. Marka od początku swojego istnienia przykładała ogromną wagę do detali. Wszystkie produkty marki opatrzone logo Giannini cechują się niezwykłą precyzją i starannością. Firma specjalizuje się w produkowaniu artykułów gospodarstwa domowego, głównie w oparciu o stal. Poszczególne propozycje od zawsze i po dziś dzień mają proste i minimalistyczne formy, dzięki czemu produkty te wpisują się w niemal każdą przestrzeń. To, co wyróżnia Giannini na tle konkurencji to fakt tworzenia zawsze stylowych, solidnych, przyjemnych w dotyku i przede wszystkim też funkcjonalnych akcesoriów. Marka szybko podbiła rynek i stała się liderem w branży, a jej produkty zaczęto dystrybuować poza granice Włoch. Produkt, który zdobył największe uznanie na przestrzeni lat to słynna kawiarka zaprojektowana w 1968 roku, która do dziś po drobnych modyfikacjach cieszy się ogromną popularnością.

Giannini - bogata oferta produktowa

W naszym sklepie posiadamy wysoce rozbudowany asortyment, jaki pochodzi właśnie od tego producenta. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy różne modele kawiarek, a także uszczelki, reduktory, sitka, adaptery na saszetki i lejki do kawiarek oraz zaparzacze do kawy i herbaty. Ponadto oferujemy także funkcjonalne i niezwykle stylowe uchwyty i rączki do kawiarek w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie produkty, jakie można nabyć w naszym sklepie, tworzone są z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że każdy zakupiony towar będzie służył przez wiele lat, zachowując jednocześnie swój pierwotny wygląd. Oferta produktów Giannini jest bardzo zróżnicowana pod kątem cenowym, dlatego każdy może znaleźć u nas produkt wpisujący się w założony budżet.

5 powodów dla których warto u nas kupować