Obchodzimy 13 urodziny. Świętuj razem z nami! Tylko do końca dnia wysyłamy zamówienia powyżej 90zł za darmo! Skorzystaj z kodu: URODZINY

Świeżo Palona
Menu

Wyprzedaż

szukaj atrybutów
Pokaż filtry

Wyprzedaż

Produkty wyprzedażowe lub końcówki magazynowe po znacznie obniżonych cenach, nawet do -50%. Okazja do zrobienia zakupów. Prawdziwa gratka dla tych, którzy szukają konkretnego produktu lub zastanawiają się nad zakupem, czegoś co znajduje się w naszej ofercie. Najczęstszym powodem wyprzedaży są u nas niski stan magazynowy danego modelu lub też wejście nowego asortymentu producenta w danej kategorii.

Funkcjonalność zostaje zachowana, podobnie jak wzornictwo, choć od czasu do czasu trafiają tu produkty przecenione z powodu wyszczerbienia. Takie pozycje oznaczamy jednak informacją o tym, iż jest to produkt outletowy. Czy to więc w poszukiwaniu kawiarki, młynka do kawy czy też filtra stalowego lub dzbanka do spieniania mleka, śmiało możecie liczyć na to, co znajdziecie w kategorii WYPRZEDAŻY – zwłaszcza, że to asortyment tych samych renomowanych producentów, co w naszej regularnej ofercie dla entuzjastów kawy.