Kawa 20% taniej - Herbata za 5 zł
Wybierz swoją ulubioną kawę, wykorzystaj kod rabatowy "rabat-kawa-maj-18" i zapłać 20% mniej.
Dodatkowo jeśli kwota zamówienia przekroczy 100 złotych możesz w koszyku wybrać herbatę za 5 złotych. Promocja tylko 23 maja 2018 roku.

Świeżo Palona

Wyprzedaż

Produkty wyprzedażowe lub końcówki magazynowe po znacznie obniżonych cenach, nawet do -50%. Okazja do zrobienia zakupów. Prawdziwa gratka dla tych, którzy szukają konkretnego produktu lub zastanawiają się nad zakupem, czegoś co znajduje się w naszej ofercie. Najczęstszym powodem wyprzedaży są u nas niski stan magazynowy danego modelu lub też wejście nowego asortymentu producenta w danej kategorii.

Funkcjonalność zostaje zachowana, podobnie jak wzornictwo, choć od czasu do czasu trafiają tu produkty przecenione z powodu wyszczerbienia. Takie pozycje oznaczamy jednak informacją o tym, iż jest to produkt outletowy. Czy to więc w poszukiwaniu kawiarki, młynka do kawy czy też filtra stalowego lub dzbanka do spieniania mleka, śmiało możecie liczyć na to, co znajdziecie w kategorii WYPRZEDAŻY – zwłaszcza, że to asortyment tych samych renomowanych producentów, co w naszej regularnej ofercie dla entuzjastów kawy.

Czytaj więcej

6 powodów, dla których warto u nas kupować

Poznaj wszystkie nasze sklepy

Glonojad sklep zoologiczny
Tuszmarkt
Świeżo Palona