Świeżo Palona
Menu

Sposoby dostawy

Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji i czas, jaki jest potrzebny firmie InPost, Poczcie Polskiej lub kurierom na dostarczenie przesyłki pod konkretny adres.

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

Czas realizacji

W każdym opisie produktu, podajemy przybliżony czas realizacji. Jest to czas orientacyjny, który może się wydłużyć. Jeżeli zamawiają Państwo kilka produktów o dostępności "od ręki", a jeden dodatkowy ma oznaczoną dostępność na "72 godziny" to zamówienie jest realizowane w momencie gdy zostanie całkowicie skompletowane chyba że poinformują Państwo o rozłączeniu zamówień. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt (w przypadku chęci dostawy paczki w sobotę prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny dostawy). Okres od jakiego należy liczyć orientacyjny czas realizacji: w przypadku płatności on-line i przelewu na rachunek bankowy czas wpłynięcia środków pieniężnych na nasze konto, zaś w przypadku płatności za pobraniem, status zamówienia zmienia się na "w trakcie realizacji".

Czas dostawy - Informacje wspólne

Numeru listu przewozowego otrzymujecie Państwo smsem i e-mailem w momencie kiedy zostaje on przydzielony przez firmę dostarczającą paczkę. Dzięki niemu odwiedzając stronę przewoźnika jesteście Państwo w stanie sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka.

Czas dostawy - Kurier Pocztex (Poczta Polska)

Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) wynosi 2 dni robocze (może wydłużyć się do 2-4 dni). Listonosze "Poczty Polskiej" dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej, prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Paczkę można zamówić do firmy.

Czas dostawy - Odbiór w punkcie (Żabka, Ruch, Orlen, placówka Poczty Polskiej)

Transport przesyłki jest realizowany przez Pocztę Polską. Czas dostawy przesyłek jest taki sam jak w przypadku Kuriera Pocztex i wynosi 2 dni robocze. Kurier dostarcza paczki do wybranego przez klienta punktu odbioru. Zostaniesz poinformowany/poinformowana o dostarczeniu paczki do punktu i możliwości jej odbioru e-mailem i smsem. 

Czas dostawy - Paczkomaty/InPost

Czas dostawy przesyłek przez firmę InPost, właściciela Paczkomatów 24/7 wynosi 1-2 dni robocze licząc po dniu nadania paczki. W 99% paczki trafiają do wybranego paczkomatu już w pierwszej dobie od nadania. W większości paczkomatów istnieje możliwość płatności kartą za zamówienie.

Czas dostawy - Firma kurierska InPost

Czas dostawy przesyłek firmą kurierską InPost wynosi: od 1 do 2 dni - licząc po dniu nadania paczki. Firma kurierska InPost dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę przyjazdu, gdyż wiąże się to z dodatkową opłatą. Paczkę można zamówić do firmy.

Czas dostawy - Punkt odbioru we współpracującej kawiarni

Czas dostawy przesyłek do współpracującej z nami kawiarni wynosi około 48-72 godzin. Paczki do kawiarni wysyłane są zawsze w poniedziałki, środy i piątki, dlatego odbiór przesyłek najczęściej odbywa się we wtorki, czwartki i poniedziałki. W celu odebrania paczki należy podać kod otrzymany smsem. Paczkę można odebrać w kawiarni w jej godzinach pracy.

Odbiór osobisty

Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy. W tym przypadku nie ponoszą Państwo żadnych kosztów dostawy, prócz własnych - dojazdu. Zamówienie można złożyć wcześniej poprzez stronę internetową lub zakupić produkty bezpośrednio na miejscu. Istnieje możliwość płatności zarówno kartą jak i gotówką. 

Wysyłka za granicę

Realizujemy wysyłki za granicę. Wystawiamy Faktury Europejskie z 0 stawką VAT. W sprawie uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną [email protected].

We also send goods abroad. If you would like to make an order please e-mail us at [email protected]