Obchodzimy 13 urodziny. Świętuj razem z nami! W lipcu Kawa Rwanda Ibis PB Washed oraz Herbata Letni Wiatr 20% taniej, a z kodem urodziny13 resztę kaw i herbat kupisz 13% taniej! 

Świeżo Palona
Menu

Formy płatności za zamówienie

Płatność przy odbiorze

Kwota za zamówienie jest płatna bezpośrednio kurierowi lub w punkcie obsługi. Usługa dostępna jest zarówno w Poczcie Polskiej i firmie kurierskiej InPost. Jest to najdroższa z form płatności, gdyż obarczona jest dodatkową opłatą za pobranie i przekazanie kwoty za zamówienie na nasz rachunek bankowy. Usługa skierowana jest przede wszystkim do osób, które nie wierzą w uczciwość sklepu internetowego lub takich które kupują w naszym swiezopalona.pl po raz pierwszy. Warto także zaznaczyć, że to forma płatności, w której nie czekamy na księgowanie środków, a przystępujemy do realizacji zamówienia tak szybko jak, to tylko możliwe.

Wcześniejszy przelew na rachunek bankowy

Wybierając tę formę kwota za zamówienie musi trafić przelewem na nasz firmowy rachunek bankowy, który aktualnie posiadamy w Banku Pekao. Moment realizacji zamówienia liczy się od daty wpłynięcia należności na nasze konto (czyt. nie wysyłamy zamówień po przesłaniu potwierdzenia przelewu). Każdy, kto wybierze tą formę płatności, dostaje e-mail z numerem konta bankowego, kwotą oraz numerem zamówienia i prośbą o przelew. W tytule przelewu prosimy podawać numer zamówienia. Pozwoli to obsłudze sklepu na szybsze zidentyfikowanie przelewu i automatycznie jego zaksięgowanie w naszym systemie.

Szybki przelew (BLIK, PayPal, mTransfer, iPKO i inne)

Najwygodniejsza forma i prawie tak samo szybka jak Płatność przy odbiorze, a jednocześnie tańsza. Jeśli płacisz w internecie telefonem, BLIKiem, PayPalem czy masz konto w mBanku, czy też PKO lub innym, to ta metoda jest dla Ciebie. Sklep Internetowy ŚwieżoPalona.PL akceptuje płatności elektroniczne wymienione poniżej. Obsługę tej formy płatności powierzyliśmy firmie DialCom24 Sp. z o.o., operatorowi serwisu przelewy24, z którym współpracujemy od początku istnienia sklepu tj. od 2010 roku. W przypadku wybrania tej opcji, na rachunku karty lub wyciągu z konta widnieje odbiorca DialCom24 Sp. z o.o.. W ramach tej formy płatności obsługujemy m.in. płatności: BLIK, PayPal, mTransfer, Intelipay, BZWBK, iPKO, Pekao24Przelew, Przelew z ING i inne.

Faktury z odroczonym terminem płatności (kredyt kupiecki)

Faktury VAT z odroczonym terminem płatności pozwalają na zmniejszenie kosztów wysyłki. Oferta skierowana jest wyłącznie do firm i instytucji, które posiadają dobrą sytuację finansową. Każda nowy odbiorca jest sprawdzany w Krajowym Rejestrze Długów S.A. oraz w wywiadowni gospodarczej. Pozwala nam to wyeliminować nieuczciwych przedsiębiorców. Każda faktura przeterminowana ponad 30 dni, jest wpisywana do Krajowego Rejestru Długów bez ponownego "Wezwania do zapłaty". Ta forma płatności proponowana jest: firmom lub hurtownikom które podpiszą umowę współpracy (muszą dokonać wcześniej 3 zakupów za gotówkę na kwotę minimum 1000 zł), instytucjom publicznym (tzw. budżetówkom) np. szkoły publiczne, biblioteki itp.