Nie słyszałeś jeszcze o must have nadchodzącego lata? Zerknij i wznieś swoje cold brew na nowy poziom! 

Świeżo Palona
Menu

Kolejna nowość z acaia - acaia lunar espresso

Dziś z dumą przedstawiamy nową wagę acaia lunar, którą zaprojektowano z myślą o połączeniu dokładności pearl oraz odporności na warunki przygotowywania kawy w ekspresie.

Platforma z anodyzowanego aluminium o wielkości 10,5cm2 jest zabezpieczona przed cieczami, zaś elektronika znajdująca się wewnątrz posiada powłokę w celu osłony przed nawilżeniem.

Lunar espresso to prawdziwa waga kawoodporna. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Wam się wyrzucić wagę z powodu niezaplanowanej plamy espresso lub rozlanej filiżanki kawy, to z acaią lunar nie będziecie mieć tego problemu.

Aby udowodnić nasz profesjonalizm, każda waga lunar wiąże się z 2-letnią gwarancją na uszkodzenia wynikające z zalania. Jeśli z jakiegoś powodu uda się zatopić wagę, a opakowanie jest nieuszkodzone (tzn. nie zostało zgięte lub zgniecione), wymienimy ją na nową.

Dodatkowe informacje o lunar:

Zapobieganie uszkodzeniom powstałym przez ciecz

Waga lunar powstała w celu ochrony przed uszkodzeniem wodą. Jeśli jesteście na bieżąco z naszymi aktualnościami, pamiętacie, iż różnica temperatury jest głównym czynnikiem wpływającym na dokładność wagi. Jeśli duża ilość gorącej cieczy znajdzie się na lunar, waga przetrwa, jednak jej dokładność będzie zależeć od temperatury dopóki nie zmieni się ona na temperaturę pokojową.

Reasumując: na lunar można wylewać espresso do woli, ale 1) po co marnować pyszną kawę? 2) espresso jest GORĄCE a aluminium w wadze nagrzewa się.

Auto-start w trybie podwójnym

W nowej wadze istnieją dwa różne tryby "dual" wbudowane w mechanizm. Pierwszy można porównać do tego z pearl, z timerem po lewej stronie i wagą po prawej. Przycisk włączania pełni teraz funkcję start/stop/reset zależnie od sposobu przyciśnięcia. Dodatkowo, tryb "weight to brew" będzie automatycznie rozpoczynał odliczanie timera kiedy waga wykryje wzrastające obciążenie, jak np. w przypadku rozpoczęcia zaparzania albo ekstrakcji.

Ciężarek 100g do kalibracji

Inwestycja w dobrą wagę oznacza inwestycję w jakość zaparzania kawy. W każdym zestawie z lunar uwzględniamy ciężarek 100g oraz paski do położenia pod wagą w celu ochrony przed zarysowaniem. Dodajemy również małą podkładkę pochłaniającą ciepło.

Więcej informacji na stronie produktu.

Tagi:

Dodaj nowy komentarz
-->