Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Trung Nguyen

Trung Nguyen

Kawa po wietnamsku to napar przyrządzany w sposób odmienny od tego, jaki można spotkać w polskich kawiarniach i do czego jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień. Nasza oferta wypełnia tę lukę na polskim rynku, oferując najbardziej znaną kawę wietnamską Trung Nguyen. Dzięki niej możesz otworzyć się na pełniejsze zrozumienie różnych stylów picia kawy. Dlaczego warto przekonać się do sposobu parzenia kaw wietnamskich?

Trung Nguyen - przepis na mocne orzeźwienie

Mimo raczkującej mody na to, by kawę wietnamską Trung Nguyen podawać w coraz większej ilości miejsc w Polsce, wciąż jest to mało znany produkt. Zupełnie niesłusznie, bo Wietnam uprawia sporo kawy, jest producentem głównie odmian arabica i robusta. Ta sytuacja wpływa na to, że kawy wietnamskie to różnego rodzaju mieszanki właśnie obu odmian. Nie inaczej jest w przypadku Trung Nguyen, wietnamskiej kawy, która doceniana jest na całym świecie. Charakteryzuje ją spora domieszka czekolady, co sprawia, że jest idealna dla tych, którzy cenią sobie takie aromaty w kawie.

Kawa wietnamska, czyli jaka?

Kawa po wietnamsku nie będzie tym samym, co kawa po turecku czy też parzona na sposób włoski. Najlepszym rozwiązaniem będzie użycie Phin, czyli wietnamskiego rodzaju zaparzacza, który działa bardzo podobnie do zwykłego przelewowego.

Aby jednak w pełni cieszyć się smakiem, jaki zapewnia kawa wietnamska Trung Nguyen, trzeba zaopatrzyć się w skondensowane mleko i kostki lodu, jeśli wolisz kawę mrożoną. Tak podaną kawę wietnamską możesz docenić w pełni w letnie dni, gdy zechcesz schłodzić ciało i orzeźwić umysł. Sposób jest sprawdzony w gorącym klimacie wietnamskiej dżungli, można być pewnym jego skuteczności. Jeśli należysz do grona osób delektujących się świetną kawą mrożoną, już dziś pomyśl o tym, by do listy zakupów dopisać kawę wietnamską Trung Nguyen.

W letnie dni z pewnością docenisz smak i moc, które uczynią piękny dzień jeszcze lepszym. Oczywiście jedynie pod warunkiem, że nie wypijesz całego zapasu zimą, bo gęsta i mocna wietnamska kawa Trung Nguyen, podawana jedynie z gęstym mlekiem skondensowanym świetnie rozgrzewa. Ta kawa przydaje się na każdą okazję, więc zamów jej zapas już dziś.

5 powodów dla których warto u nas kupować