Świeżo Palona

Kawa & Herbata -20%. Tylko do końca dnia! Użyj kodu: 1404

Logo - Puly Caff

Puly Caff

Puly Caff to marka, którą powinien poznać każdy miłośnik domowej kawy! Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kawą, czy jesteś już prawdziwym domowym baristą, to produkty z rodziny Puly wręcz muszą znaleźć się w zasięgu Twoich rąk. Dzięki nim bez trudu zadbasz o swój sprzęt do przygotowywania kawy, który będzie służył Ci przez wiele, wiele lat.

Firma rozpoczęła swoje działania w 1961 roku we Włoszech. Produkty Puly Caff mają pozytywną ocenę i certyfikat NSF International. Certyfikat ten gwarantuje zachowanie najwyższych standardów przez firmę w zakresie żywności, wody czy dóbr konsumenckich. Żaden inny producent nie spełnia tak rygorystycznych norm w zakresie wytwarzania detergentów, jak Puly Caff.

Puly Caff to cała gama środków czyszczących, dzięki którym ekspresy do kawy, dysze do spieniania mleka, młynki, czy inne akcesoria do przygotowywania Twojego ulubionego napoju zachowają czystość oraz świeżość przez długi czas. Najnowocześniejsze rozwiązania oraz zawarte w produktach najwyższej jakości substancje myjące i czyszczące sprawiają, że wszystkie oferowane produkty z łatwością pozbywają się osadu, kamienia, czy resztek kawy lub innych płynów. Co więcej, produkty Puly Caff nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale także chronią części ekspresu czy innych przedmiotów przed osadzaniem się brudu. Jest to kluczowe w przypadku tych elementów, które mają bezpośredni kontakt z jedzeniem czy piciem.

Środki do czyszczenia ekspresów do kawy marki Puly Caff są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i mogą być stosowane bez obaw o jakiekolwiek skutki uboczne. Produkty zostały poddane najbardziej rygorystycznym kontrolom, tym samym potwierdzając swoją najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Marka Puly Caff spełnia najwyższe normy i standardy w zakresie bezpieczeństwa stosowania.

5 powodów dla których warto u nas kupować