Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - GAT

GAT

Włoska tradycja
Świeża i aromatyczna kawa wymaga właściwej oprawy. Najlepszym przykładem producenta nastawionego na wydobycie tego, co w kawie najcenniejsze, jest marka GAT. Została ona założona przez 4 przyjaciół. Z pozoru nieznaczący początek dał szansę powstania światowej marki. Jej ponad 30-letnia tradycja sprawia, że oferowane produkty w stu procentach zaspokajają potrzeby swoich użytkowników. Ta włoska firma specjalizuje się w tworzeniu urządzeń oraz akcesoriów codziennego użytku służących do przygotowywania kawy. Urządzenia te tworzone są w celu ułatwienia wykonywania codziennych czynności. Korzystając z nich łatwo można się przekonać , że zaparzenie dobrej kawy nie wymaga wiele pracy. Wspaniałą kawę, nieodbiegającą w smaku od tej z kawiarni można przygotować w domowym zaciszu i za niższą cenę.

Produkty GAT
Mocne espresso - już sama nazwa pobudza zmysł smaku i powonienia. Głównym celem działalności firmy G.A.T. było stworzenie urządzeń ułatwiających przygotowanie prawdziwej, włoskiej, aromatycznej kawy. Urządzenia miały służyć zarówno do użytku domowego, jak i dla doświadczonych baristów. Cała kolekcja, jaką oferuje GAT, obejmuje 60 modeli kawiarek. Różnią się one pojemnością, wyglądem oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. W asortymencie oferowanym przez producenta znajdują się produkty dostosowane do kuchni ceramicznych, indukcyjnych oraz tradycyjnych gazowych. Poza szerokim wyborem rodzajów produktów każdy z nich oferowany jest w kilku wariantach kolorystycznych. Poszczególne modele mogą różnić się kolorem lub w przypadku metalowych modeli, detalami w różnych barwach.

Światowa marka
Włoskie produkty firmy GAT dostępne są na terenie całej Polski. Wszystko dzięki sprzedaży internetowej. Działalność firmy ma swój od lat niezmienny cel, jakim jest szerzenie mody na picie kawy. Marka ta odniosła niewątpliwy sukces w sprzedaży produktów na całym świecie, a dokładnie w 50 krajach. Zawdzięczane jest to precyzji oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły w trakcie produkcji. Przez swych użytkowników oceniana jako niezawodna i spełniająca wszystkie wymagania.

5 powodów dla których warto u nas kupować