Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Frank Green

Frank Green

Frank Green to producent wychodzący naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka, który zwraca uwagę nie tylko na swój komfort, ale także na dobro planety. Ekologiczne kubki do kawy to dobrej jakości produkty, pozwalające cieszyć się dobrą kawą w każdym miejscu i czasie. Pijąc pyszną i aromatyczną kawę prosto z kubka Frank Green, otrzymujemy nie tylko satysfakcjonujący napój, ale także poczucie przyczyniania się do redukcji odpadów i produkcji plastiku na skalę globalną, gdyż każdy z kubków Frank Green nadaje się do ponownego użytku.

Frank Green - wysokiej jakości ekologiczne kubki dla każdego

Frank Green to kubki wykonane z najwyższą starannością, zarówno pod względem użytych materiałów, jak i designu oraz funkcjonalności. Kształt kubka idealnie pasuje do ludzkiej dłoni i pozytywnie wpływa na komfort użytkowania - dzięki antypoślizgowej powłoce mamy gwarancję stabilności i pewności chwytania. Ponadto innowacyjne rozwiązanie pozwala na zamykanie i otwieranie naszego ekologicznego kubka na kawę jedną ręką oraz kontrolę przepływu kawy.

Materiały, użyte do produkcji ekologicznych kubków Frank Green, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i w pełni nadają się do recyklingu. Ekologiczne kubki do kawy Frank Green posiadają wewnątrz ceramiczną warstwę oraz odpowiednio trwałe ścianki, doskonale izolujące gorący napój od czynników zewnętrznych, zachowując jego smak, aromat i odpowiednią temperaturę na długo. Dzięki zastosowaniu w konstrukcji stali nierdzewnej kubki mogą pochwalić się lekkością i łatwością czyszczenia.

Ekologiczne kubki do kawy - odpowiednie dla Ciebie i środowiska

Dostępne w ofercie kubki Frank Green spełnią wymagania każdego użytkownika: dzięki różnorodności w dziedzinie kolorów oraz rozmiarów kubków z łatwością dostosujemy produkt do swoich potrzeb. Delikatne barwy i minimalistyczny i jednocześnie nowoczesny design przypadną do gustu nie tylko dorosłym, ale także dzieciom, dla których kubek Frank Green idealnie sprawdzi się jako pojemnik na herbatę lub kakao. Osoby często będące w ruchu docenią także fakt, że kubki Frank Green idealnie pasują do standardowych uchwytów montowanych w samochodach.

5 powodów dla których warto u nas kupować