Świeżo Palona

Przedstawiamy nowy kolor wagi acaia: czerń

Tym razem wyświetlacz w acaia black pearl jest wyraźniejszy niż w przypadku "białej perły", zaś kontrast między cyframi, a czarną powierzchnią ułatwia odczytywanie wartości pod światłem.

Nowa acaia, chociaż kolorem przypomina wersję kickstarterową, nie jest jej kopią. Aby poznać różnicę, polecamy zapoznanie się z naszym opisem produktu na stronie

Ważna informacja: Waga jest już dostępna u nas w cenie 679,00 PLN i w razie potrzeby wysyłamy ją również za granicę.

Różnica w cenie między wersją czarną, a białą wiąże się z kosztami produkcji. Dlaczego inny kolor jest droższy? Różni się on dwiema cechami produkcyjnymi, dzięki którym uzyskanie czarnej barwy jest możliwe. Jak wiadomo, zewnętrzna powłoka wagi jest jasna oraz pokryta wewnątrz specjalną warstwą ochronną. Szięki temu wyświetlacz LED może prześwitywać przez warstwę umożliwiając odczytanie cyfr.

Biały kolor sprzyja temu rodzajowi przeźroczystości, czarny niestety już nie. Proces pokrycia powłoki wagi czarnym kolorem przypomina odrobinę ten, który używany jest przy produkcji obustronnych, posrebrzanych luster. Powłoka pozwala światłu co prawda przeniknąć do wnętrza, lecz światło z zewnątrz zostaje pochłonięte lub odbite. Na tym polega pierwsza różnica.

Drugą zmianą jest użycie jaśniejszego (oraz tym samym droższego) wyświetlacza LED. Jako że warstwa przepuszcza jedynie część światła, potrzeba go więcej aby uzyskać podobną jasność.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, jak prezentuje się czarna acaia oraz z możliwości ukazania tego piękna Wam.

Tagi: acaia, lunar, black, waga, scale

5 powodów dla których warto u nas kupować