Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Pedrini

Pedrini

Kawiarka to niezwykle proste, ale przy okazji także kryjące w sobie wyjątkowy potencjał niepozorne urządzenie. Ten niewielki i składający się z kilku części czajniczek stawiamy na kuchence po to, aby uzyskać niezwykle aromatyczną i pyszną kawę. Warto wiedzieć, że odpowiednio dobrany model kawiarki pozwoli nam zaparzyć napój, który swoją esencjonalnością i niezwykłym smakiem przeniesie nas z własnego łóżka prosto do słonecznej Italii. Wychodząc naprzeciw wszystkim potrzebom klientów, proponujemy kawiarki najwyższej jakości prosto od włoskiej firmy Pedrini.

Ponieważ kuchnia jest sercem domu, każdemu z nas zależy na tym, aby było to miejsce kryjące w sobie najwyższej klasy wyposażenie. Takie, które jest nie tylko wykonane z doskonałych materiałów, ale także cechuje się funkcjonalnością oraz wyjątkowym designem. Projektanci i wykonawcy z firmy Pedrini doskonale o tym wiedzą, dlatego zapewniają nam dokładnie takie akcesoria do kuchni, jakich potrzebujemy do utworzenia zupełnie wyjątkowej atmosfery.

Pedrini to włoski producent akcesoriów kuchennych, który od ponad osiemdziesięciu lat zaopatruje mieszkańców nie tylko Włoch, ale całej także Europy, w doskonałej jakości produkty. Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego kawiarki od tej marki to kwintesencja wszystkich wartości, które Pedrini reprezentuje sobą na tak wymagającym i konkurencyjnym rynku - doskonała jakość i piękny design. Jest to propozycja dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne, dynamiczne i estetyczne wyposażenie, które kryje w sobie funkcjonalność oraz standardy jakości wynikające z ogromnego doświadczenia.

Proponowane przez nas kawiarki od firmy Pedrini to gwarancja jakości. Zostały one wykonane z wysokogatunkowego aluminium oraz stali nierdzewnej. Są one niezwykle pojemne, a przygotowywania w nich kawa jest nie tylko mocna, ale także wyjątkowo aromatyczna. Do każdej z kawiarek dołączona jest uszczelka, która wystarczy na rok użytkowania. Po tym czasie można w naszym sklepie dokupić nową uszczelkę w bardzo atrakcyjnej cenie.

5 powodów dla których warto u nas kupować