Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Pezzetti

Pezzetti

Historia firmy Pezzetti zaczęła się w 1940 we włoskiej miejscowości Seregno. Ezio Pezzetti, założyciel firmy, zainspirowany sukcesem Alfonso Bialetti, otworzył produkcję aluminiowych kawiarek dziesięciościennych. Jego twór nosił wówczas szumną nazwę "Everest Express" i mieścił 6 espresso. Zachęcony rosnącym popytem na kawiarki, dwadzieścia lat później przemianował swoją kawiarkę na "Italexpress", a także stworzył nowe rozmiary - 1tz, 3tz, 9tz i 14tz, a jego sprzedaż poszybowała w niebo. 

Po ponad 50-ciu latach, Ezio Pezzetti w 2004 roku odsprzedał swoją firmę dwóm przedsiębiorcom - Abert'owi i Ghidini'emu Cipriano. Nowi właściciele przenieśli siedzibę firmy do Brescii osadzonej w północnych Włoszech. Po dziś dzień Pezzetti pozostaje marką znaną na całym świecie ze swych stylowych i wysokiej jakości kawiarek. Pedantyczna dbałość o szczegóły, elegancka forma i sprawdzone materiały to trzy hasła stanowiące duszę i esencję produktów firmy Pezzetti. 

W naszym asortymencie znajdziecie najnowsze kawiarki stalowe i stalowo-aluminiowe od firmy Pezzetti. Każda z nich została wykonana z najwyższą precyzją i drobiazgowością. Dzięki wysokiej jakości materiałom, takim jak stal nierdzewna, czy stal nierdzewna połączona z aluminium, kawiarki nadają się do użytku na kuchenkach elektrycznych, gazowych oraz indukcyjnych. Produkty firmy Pezzetti z pewnością zachwycą wszystkich kawoszy swoim eleganckim designem oraz wygodą użytkowania, a kawa o każdej porze dnia będzie smakować tak samo wybornie. 

5 powodów dla których warto u nas kupować