Świeżo Palona

Logo - Frabosk

Frabosk

Włoski producent ubijaków do mleka i innych akcesoriów do kawy. Frabosk produkuje całą gamę takich produktów od ubijaków stalowych, ceramicznych, szklanych i aluminiowych.

Początkowo znana jako "Fratelli Ghidini Bosco" w 1930 roku, wraz z produkcją mosiężnych akcesoriów, Frabosk zaczął specjalizować się w produkcji artykułów kuchennych ze stali nierdzewnej.

Główną wartością Frabosk jest zawsze satysfakcja klienta, przez co firma ciągle inwestuje w badanie ich potrzeb, rozwój technologii oraz projektowanie innowacyjnych, stylowych oraz funkcjonalnych produktów, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Frabosk - akcesoria do kawy wysokiej jakości

Przygotowanie smakowitej kawy wymaga specjalnych akcesoriów. Te są szczególnie potrzebne, kiedy dana osoba jest miłośnikiem naparów z dodatkiem mleka, na przykład cappuccino. Z tego powodu idealnym pomysłem jest inwestycja w spieniacz do mleka Frabosk!

Akcesoria do kawy Frabosk są dobrym ułatwieniem także w innych przypadkach. Produkowane przez markę reduktory do kawiarek pozwalają zmniejszyć ilość kawy aplikowanej do makinetki. Są kompatybilne z produktami Moka Express i aluminiowymi modelami firmy Pezzetti. Przypominamy, że nałożenie mniejszej ilości zmielonych ziaren do kawiarki bez reduktora nie pozwoli przyrządzić aromatycznego naparu. 

Nie da się zapominać, że akcesoria do kawy Frabosk wyróżnia także bardzo estetyczne wzornictwo. Z tego powodu produkty marki są także ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Frabosk - spieniacz do mleka - jak używać?

Ubijaki do mleka Frabosk, czyli najbardziej popularne produkty dla kawoszy z oferty producenta, wyróżniają się przede wszystkim prostotą użycia. Wystarczy nalać mleka do akcesorium (do około ⅓ objętości), a następnie podgrzać je tak, żeby się nie zagotowało. Następnie wystarczy przez około pół minuty ubijać je ręcznie i to wszystko! Przypominamy jednak, że ubijaki do mleka Frabosk nie są przystosowane do kuchenek indukcyjnych. Producent w trosce o swoich klientów wyprodukował więc specjalne nakładki gwarantujące tę funkcję.

Co ciekawe, wedle opinii użytkowników spieniacze Frabosk sprawdzają się nawet w przypadku mleka roślinnego! Ubijaki są doceniane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych baristów!

Frabosk - idealny stosunek ceny do jakości

Akcesoria do kawy marki Frabosk są doceniane nie tylko za wysoką jakość, ale też konkurencyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że  dostępne w naszym sklepie produkty ułatwią Ci przygotowywanie ulubionej kawy. 

Jeśli chcesz, znajdziesz w naszej ofercie wiele innych, ciekawych produktów. Posiadamy akcesoria przeznaczone do parzenia czarnego naparu, takie jak kawiarki, drippery i nie tylko. Do tego proponujemy kawy z różnych zakątków świata, które zgodnie z naszą nazwą oraz filozofią są świeżo palone, a więc pełne doskonałego smaku i aromatu. Zachęcamy także do zapoznania się z wpisami na naszym blogu, na którym znajdziesz wiele interesujących informacji oraz ciekawostek odnośnia kaw, herbat i nie tylko. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe.

5 powodów dla których warto u nas kupować