Świeżo Palona

Logo - Kalita

Kalita

Ekskluzywne narzędzia i akcesoria do parzenia kawy i herbaty od marki Kalita zmienią sposób postrzegania tych napojów. W ofercie producenta znajduje się wszystko, co niezbędne amatorom i profesjonalistom do sporządzenia niezwykle aromatycznej, świeżo mielonej kawy lub esencjonalnej herbaty. Japońska marka od ponad pół wieku dba, by dawać nabywcom niezwykłą przyjemność z przygotowywania i picia tradycyjnych, ciepłych napojów. 

Akcesoria do parzenia kawy i herbaty marki Kalita

Założona w 1958 roku marka Kalita, od lat dostarcza miłośnikom herbaty i kawy akcesoria, dzięki którym mogą oni cieszyć się wyjątkowym smakiem napojów. Wśród oferty producenta znajdują się odporne na pęknięcia drippery, wydajne filtry do kawy, czy unikatowe, stalowe czajniki. Japońska precyzja widoczna jest w każdym wyrobie marki Kalita, eksponując perfekcyjne wykonanie akcesoriów wykończonych w najdrobniejszym szczególe. Zachwycający design i wykorzystanie wyłącznie najtrwalszych elementów w konstrukcji młynków, czy czajników sprawiają, że japońska marka wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku zestawów do parzenia kawy i herbaty. Każdy produkt sygnowany logo Kalita prezentuje najwyższą jakość, która gwarantuje niesamowite doznania smakowe podczas każdego łyku przygotowanego napoju.

Kontrola w rękach amatorów i profesjonalnych baristów

Ideą marki jest oddanie pełnej kontroli nad przygotowywanym płynem w ręce baristów. Zestawy od Kalita mają sprawiać niespotykaną dotąd przyjemność użytkownikom, którymi mogą być zarówno profesjonalni bariści, jak i amatorzy. Japoński producent tworzy swoje wyroby od ponad pół wieku, zachwycając połączeniem designerskich projektów z ich wartościami użytkowymi. Kto choć raz miał okazję korzystać z zestawów lub akcesoriów od marki Kalita, ten wie jak doskonały napój można stworzyć przy ich użyciu. Odtąd zaparzenie esencjonalnej herbaty i aromatycznej kawy leży wyłącznie w rękach baristów, mających pełną kontrolę nad przygotowywaniem swojego napoju. Poręczne, wytrzymałe, a przede wszystkim piękne akcesoria od Kalita zamówić można już teraz. 

5 powodów dla których warto u nas kupować