Świeżo Palona

Logo - COCOA

COCOA

W 2010 w Piasecznie, dwóch pasjonatów: Marcin i Karol wpadło na pomysł sprzedaży tzw. raw superfoods . W krótkim czasie doszli do wniosku, że najbardziej interesuje ich surowe kakao. Byli prekursorami na polskim rynku, proponując nowatorski i bardzo niszowy na tamten czas produkt z nieprażonego, ekologicznego ziarna kakaowca. Tym produktem były czekolady, wytwarzane w temperaturze poniżej 45°C, będące w stanie oddać to, co kryje się w ziarnach kakaowca.

Twórcy cocoa wierzą, że idealny smak osiągnąć można jedynie z surowca uprawianego w sposób ekologiczny i niepoddanego obróbce termicznej. Odrzucili wszelkie kompromisy by stworzyć produkt określany w krajach anglojęzycznych jako RAW (surowy). Oznacza to wyroby wytworzone tak, aby zachowały swoje naturalne właściwości i charakter.

RAW COCOA – czekolada wysokiej jakości

Produkty COCOA są przeznaczone dla wszystkich osób, które cenią sobie doskonały smak. Zapewniamy, że czekolady i inne przekąski dostępne w ofercie opisywanej marki różnią się od innych, popularnych łakoci na rynku. To nie wszystko, ponieważ producenci nie tylko skupiają się na świetnym smaku, ale też właściwościach odżywczych.

Czekolady COCOA są pełne substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Chodzi na przykład o żelazo, magnez, potas czy liczne witaminy. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, że produkty marki są zdrowymi przekąskami! 

Ze względu na wysoką jakość i doskonały smak swoich produktów, marka COCOA jest doceniana nie tylko na rodzimym rynku, ale też za granicą. Warto podkreślić, że firma trzy razy znalazła się na podium międzynarodowego, prestiżowego konkursu Academy of Chocolate. 

RAW COCOA to przede wszystkim tabliczki czekolady w wielu różnych wariantach smakowych, jednak ciekawą i równie smakowitą propozycją są także owoce i orzechy oblane surową czekoladą.

Czekolada COCOA – roślinny przysmak dla wymagających

RAW COCOA to czekolady i inne słodkie przekąski, które posiadają wegański skład. Oznacza to, że żaden ze składników nie jest pochodzenia zwierzęcego ani nie jest na nich testowany. Dzięki temu produkty marki zdobywają pochlebne opinie osób na diecie roślinnej! Skład pochodzący z upraw ekologicznych i biodegradowalne opakowania przyciągają osoby zwracające uwagę na środowisko i żyjące zgodnie z zasadą less waste. 

Marka jest doskonałym przykładem na to, że wegańskie i ekologiczne przekąski wcale nie muszą mieć gorszego smaku i zatrważająco wysokich cen. Dzięki temu cieszy się rosnącą popularnością! 

Jeżeli szukasz dobrej przekąski, która urozmaici Twoje codzienne picie kawy lub herbaty, to produkty COCOA sprawdzą się doskonale! Są również dobrym pomysłem, jeśli chcesz urozmaicić upominek dla bliskiej osoby – czekolady i inne smakołyki mają piękne opakowania i zaskakują swoim smakiem.

Wybierz sklep Świeżo Palona!

Wszystkie produkty COCOA dostępne w naszej ofercie są oryginalne i świeże! Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z resztą naszego asortymentu. Możesz urozmaicić spożywanie przekąsek, kupując aromatyczną kawę czy pyszną herbatę. Zamówienia realizujemy szybko, a wszystkie paczki są profesjonalnie zabezpieczone. Gwarantujemy także niskie ceny dostawy. Jeśli lubisz doskonały smak, to jesteś w dobrym miejscu!

5 powodów dla których warto u nas kupować