Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Laura Ashley

Laura Ashley

"Laura Ashley" to kolekcja porcelany, tekstyliów oraz elementów dekoracyjnych stołu produkowana na licencji znanej angielskiej projektantki. Kolekcja wykonana jest z porcelany kostnej oraz z wysokiej jakości bawełny. Utrzymana w eleganckim kolorze indygo. Dzięki swojej różnorodności stanowi wspaniały koncept na nasz stół. Osoby konserwatywne mogą wybrać dla siebie jeden ze wzorów, osoby poszukujące mogą zestawić swoją własną zastawę korzystając z różnorodnych, ale pasujących do siebie elementów całości.

Nietuzinkowa, klasyczna i jednocześnie nowoczesna - tymi cechami wyróżnia się kolekcja porcelany Laura Ashley. Cała linia produktów, na którą składają się nie tylko filiżanki, ale także zgrabne kubeczki została zaprojektowana z ogromną precyzją. Oryginalne wzory i ciekawą kolorystykę z pewnością docenią koneserzy, ale także wszystkie osoby, które poszukują modnych upominków.

Laura Ashley - spory wybór dla każdego

Znana angielska projektantka podjęła się nowego wyzwania i postanowiła zaprojektować eleganckie i wygodne nawet w codziennym użytkowaniu kubki oraz filiżanki dedykowane głównie do spożywania takich szlachetnych napojów jak kawa czy herbata. Nic bowiem tak dobrze nie poprawia nastroju jak aromatyczny napój zaserwowany w eleganckiej porcelanie. Nasz sklep oferuje spory wybór filiżanek oraz kubków, które zostały wykonane z najwyższej jakości porcelany kostnej. Większość produktów wywodzących się z tej kolekcji porcelany została utrzymana w podobnej kolorystyce. W tym przypadku mamy do czynienia z klasycznym białym tłem, na które naniesione zostały wzory w intrygującym i jednocześnie bardzo modnym odcieniu indygo. Ten ciemny granat doskonale uwypukla kształt porcelany i wpisuje się w nowoczesne trendy.

Paski i kwiatowe wzory

W prezentowanej kolekcji porcelany można znaleźć między innymi filiżanki do cappuccino ze spodeczkami, filiżanki do herbaty, małe kubeczki do kawy oraz kubki do herbaty o różnych pojemnościach. Każdy z tych elementów cechuje się niezwykłą delikatnością i ciekawymi wzorami. Co bardzo istotne, w naszym sklepie można znaleźć pojedynczy kubek, który sam w sobie będzie stanowić dekorację stołu, ale spośród wybranych elementów można także stworzyć niebanalną kolekcję filiżanek wyróżniających się indywidualnymi wzorami. Seria Laura Ashley, to między innymi drobne kwiatowe wzory charakterystyczne na przykład dla chińskiej porcelany, ale także większe kwiatowe motywy bardziej nawiązujące do nowoczesnych trendów.

5 powodów dla których warto u nas kupować