Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Easy Life

Easy Life

Easy Life jest marką włoskiego pochodzenia, która specjalizuje się w produkcji ceramiki wyróżniającej się najwyższą jakością. W ofercie tej firmy znajdziemy filiżanki porcelanowe oraz kubki, z których picie kawy każdego dnia będzie stanowiło dla nas samą przyjemność. Nietuzinkowe wzornictwo, jakie zdobi filiżanki EasyLife to efekt pracy cenionych, włoskich projektantów. Dlatego też produkty te przyciągają wzrok swoją wysoką estetyką i mogą być niebagatelną ozdobą każdej kuchni. Warto także zaznaczyć,  że Easy Life jest marką, która posiada bogatą historię sięgającą lat pięćdziesiątych XX wieku. Jak więc widać, wyroby tego producenta zdobią wiele domów już od lat.

Kubki Easy Life oraz filiżanki we wspaniałych wzorach i kolorach

Kolekcje tej marki zachwycają swoją różnorodnością. Seria Organic to zestaw kilku różnych kubków zdobionych w niesymetryczne jakby ręcznie malowane wzory inspirowane naturą. Znajdziemy tutaj wzór w mlecze, liście lub też gałązki. Klasyczna biel skomponowana jest z elegancką czernią, a także dekoracjami utrzymanymi w kolorze żółtym, czerwonym lub czarnym. Motywem przewodnim kolekcji jest pewna niedoskonałość, która kojarzy się z ręcznym nanoszeniem wzorów na ceramikę. Możemy skompletować cały zestaw, na który składać się będą kubki z tej serii - każdy inny, ale też wyjątkowy i utrzymany w podobnej stylistyce.

Delikatne zdobienia z motywem kwitnącej wiśni to propozycja kubków z kolekcji Sakura, do których można dopasować dzbanek. Delikatna porcelana w odcieniu koloru kości słoniowej zdobiona jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kubka, który dodatkowo wyposażony jest w specjalną przykrywkę z drewna akacjowego. Jeśli lubimy takie delikatne i subtelne wzory kwiatowe, Easy Life posiada także porcelanę idealną do picia kawy oraz herbaty w takiej właśnie stylistyce w ramach kolekcji Paradise Pink oraz Amazonia Green.

Na uwagę zasługują także całe zestawy kubków Cofeemania w pięknych, żywych kolorach. W każdym zestawie możemy znaleźć kubki w bardzo różnych, gęstych wzorach, które łączy ta sama paleta barw. Zarówno kubki, jak i filiżanki sprzedawane w zestawach mogą stanowić pewną spójną całość i wejść w rolę podstawowego wyposażenia naszej kuchni, które jednocześnie będzie zachwycające, jak i bardzo praktyczne do wykorzystywania na co dzień.

5 powodów dla których warto u nas kupować