Świeżo Palona
Menu

Cześć! Zespół Świeżo Palonej przyspieszył sobie Dzień Dziecka i w dniu 27.05 nie pracujemy.

Wracamy do Was od poniedziałku :)

regulamin-promocji-tydzien-kawy-3plus1

Regulamin promocji "Tydzień Kawy 3+1"

  1. Aby skorzystać z promocji, konieczne jest dodanie trzech różnych (dotyczy rodzaju, a nie gramatury) kaw z naszej oferty. Dodane kawy mogą być zapakowane w torebki po 250g lub 1kg. Mogą też być w zmielone pod wybrany model parzenia.
  2. W momencie, gdy w koszyku będą znajdować się trzy różne kawy, to w zestawieniu automatycznie pojawi się informacja o dodaniu do zamówienia gratisowej (wybranej przez nas) paczki kawy 250g za opłatą 0,01 zł.
  3. Aby zaakceptować warunki promocji, wystarczy złożyć zamówienie.
  4. Niezależnie od ilości zamówionych opakowań kawy, w ramach promocji kupujący może otrzymać maksymalnie jedno opakowanie kawy 250g na jedno zamówienie. Promocją nie będą objęte zamówienia w których wykorzystano kod rabatowy obniżający cenę kawy.
  5. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do nie uwzględnienia prośby kupującego, aby mógł on wybrać, które ziarna zostaną dodane do paczki w formie gratisu.
  6. Promocja trwa do 15 listopada włącznie lub do wyczerpania zapasów. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w terminie wcześniejszym.