Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Hario

Hario

Hario specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości akcesoriów do zaparzania kawy. Są one produkowane przede wszystkim ze szkła, miedzi i nieszkodliwego plastiku. Zaparzacze i młynki do kawy są niezwykle przyjazne dla użytkownika, a swoim stylowym wyglądem zdobią każdy kuchenny blat czy barową ladę.

Firma korzysta z doświadczenia i kunsztu rzemieślniczego  rozwijanego nieustannie od 1921 roku. Produkty Hario tworzone są z zachowaniem najwyższych standardów projektowania i produkcji, co pozwala na ciągłe doskonalenie zarówno ich wyglądu, jak i funkcjonalności. Huta szkła Hario jest przyjazna dla środowiska, a udział przedsiębiorstwa w procesie kształtowania zdrowego i komfortowego stylu życia odbywa się z poszanowaniem dla otoczenia oraz wspólnego dla wszystkich środowiska naturalnego.

Hario – Cold Brew

Ostatnimi czasy niemałą popularnością cieszy się przygotowywanie napojów techniką Cold Brew. Parzenie na zimno jest doskonałym sposobem na upalne dni. Metoda jest doceniana za swoją prostotę, ponieważ wystarczy wsypać zmieloną kawę do pojemnika, zalać wodą w temperaturze pokojowej, zamieszać i umieścić dane naczynie w lodówce na około 12 godzin. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku herbaty, jednak wówczas czas oczekiwania na napój jest dwa razy krótszy. Miłośnicy Cold Brew doceniają pozbawiony goryczy smak i doskonałe orzeźwienie. W ofercie Hario znajduje się wiele akcesoriów, które przydadzą się w parzeniu na zimno. 

Akcesoria Hario do Cold Brew występują najczęściej w postaci butelek z filtrem. To znaczne ułatwienie, ponieważ umieszczenie naczynia w lodówce nie wymaga późniejszego przelewania przez sito – znajduje się ono w produkcie. Są w nie wyposażone modele do herbaty. Wersje dla kawoszy posiadają natomiast filtr, do którego wsypuje się kawę, a więc wystarczy go wyjąć po “zaparzeniu”.

Ciekawymi narzędziami od Hario są “zaparzacze” do Cold Brew, które mogą przygotować chłodny napój nawet w godzinę! Jest to możliwe dzięki metodzie kropelkowej (woda sączy się przez zmieloną kawę), zamiast technice macerowania (leżakowania w lodówce).

Hario – coś dla miłośników kawy

Omawiany producent posiada w swoim asortymencie sporo produktów dotyczących parzenia kawy metodami przelewowymi. Wysokiej klasy drippery to nie wszystko, ponieważ dochodzą do tego profesjonalne czajniki do zaparzania wody, a także filtry papierowe Hario, które produkowane są ze znakomitego papieru.

Hario – marka uwielbiana przez entuzjastów herbaty

W ofercie Hario znajdują się także liczne akcesoria do parzenia herbaty, zarówno na zimno, jak i na gorąco. W każdym przypadku można liczyć na komfortową obsługę akcesoriów oraz doskonały smak przygotowywanego napoju.

Bezkompromisowa jakość

Niezależnie od tego, które produkty wybierzesz, zawsze możesz liczyć na wysoką jakość, która wyróżnia firmę Hario. Opinie miłośników kawy oraz herbaty nie bez powodu są tak pozytywne, niezależnie od tego, czy dotyczą młynków, zaparzaczy, czy innych akcesoriów. Dochodzi do tego świetny stosunek ceny do jakości, czyniąc z Hario jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tej dziedzinie.

Jeśli chcesz, możesz w naszym sklepie kupić także aromatyczną kawę lub herbatę z różnych zakątków świata, by przygotować aromatyczny napój za pomocą akcesoriów Hario.

5 powodów dla których warto u nas kupować