Świeżo Palona

Premiera jesieni! Spróbuj naszej nowej Jesiennej kawy "Hehe Tango"

Logo - Melitta

Melitta

Melicie zawdzięczamy dzisiejsze filtry kawowe. Jej dorobku nie sposób przecenić. Popularna w świecie marka wzięła swoją nazwę od Melitty Bentz. Niemieckiej gospodyni domowej z Drezna, która w 1908 roku wpadła na pomysł wykorzystania papieru do filtrowania naparu kawowego. W niedługim czasie stworzyła i opatentowała pierwsze ceramiczne zaparzacze do kawy. W 1937 roku nabrały one formy, którą znamy do dziś.

Po ponad stu latach działalności firma Melitta wciąż pracuje nad rozwiązaniami, które ułatwią nam otrzymanie najlepszej jakości naparów, ale nie tylko. Firma stała się wielkim konsorcjum produkującym oprócz urządzeń i akcesoriów kawowych, bardzo wiele przedmiotów powszechnego użytku. Dziś nad rozwojem i najwyższą jakością produktów pracują sztaby naukowców i projektantów, ale pieczę nadal trzymają potomkowie drezdeńskiej gospodyni.

5 powodów dla których warto u nas kupować

Black Friday 2019 – Kawa Świeżo Palona


Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze promocje na Black Friday! Wyprzedaże obejmują m.in. aeropress, kawiarki, drippery czy młynki do kawy. Promocja Black Friday oczywiście dotyczy także kawy ziarnistej i mielonej. Sprawdź ofertę naszego sklepu już dziś!