Świeżo Palona
Menu

Nowości

Nowości

Nigdy nie stoimy w miejscu, zawsze brnąc do przodu pilnujemy odpowiednich standardów naszych produktów oraz dbamy, byście otrzymali jak najbardziej różnorodną ofertę. Palenie, mielenie oraz przygotowywanie kawy to proces, w który angażujemy cała swoją uwagę i wiedzę. Śledzimy też nowe trendy, marki i rozwiązania i jeśli mogą one wprowadzić choć trochę innowacji do świata entuzjastów małej czarnej, to znajdują swoje miejsce w asortymencie sklepu internetowego ŚwieżoPalona.pl.

Nowości na rynku nie mogą zostać przez nas pominięte. Zarówno jeśli chodzi o nowe wzornictwo, funkcjonalność, jak i smak, mamy wręcz obowiązek – wewnętrznie to czujemy – dzielić się z wami tą aromatyczną nowiną, za każdym razem. Dlatego też powstała ta kategoria. Abyście łatwo mogli znaleźć najświeższe produkty i przekonać się, czy spełniają one potrzeby, które macie w danym momencie.

Wśród nowości znaleźć możecie dosłownie każdy element naszego asortymentu, niezależnie od kategorii. Czasem jest to nowa linia kawiarek, innym razem gustowne zestawy, spieniacze do mleka, czy też drippery i młynki. Wszystko te elementy łączy natomiast jedna pasja, którą posiada zarówno profesjonalny barista, jak i klient, który chce we własnym domu zasmakować kawy lepszej niż mógłby sobie wymarzyć.

Czytaj więcej