Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Zassenhaus

Zassenhaus

Marka Zassenhaus to światowy lider w produkcji profesjonalnych młynków do kawy. Zassenhaus jest niemiecką firmą założoną niemal 150 lat temu, bo w 1867 roku. Od samego początku działalności, tworzy wyjątkowo przemyślane konstrukcyjnie młynki do kawy.

Zassenhaus stawia przede wszystkim na najwyższą jakość swoich akcesoriów, dlatego też do produkcji stosuje tylko najlepsze materiały. Firma posiada w swojej ofercie prawie 20 różnych młynków, dzięki czemu każdy kawosz znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Wytrzymałość i precyzja

Zassenhaus stosuje w swoich młynkach dwa rodzaje żaren - stalowe oraz ceramiczne. Zarówno jedne, jak i drugie sprawiają, że mielenie kawy to wręcz przyjemność.

Mechanizm żarnowy niezwykle dokładnie i płynnie mieli kawę, a co więcej posiada on aż 25 lat gwarancji producenta. Dzięki wyjątkowej dokładności mielenia, młynki Zassenhaus potrafią zmielić kawę również do grubości espresso lub pyłu do tygielka.

Firma słynie również z ulepszeń w postaci np. dodatkowych stabilizacji żaren, dzięki czemu można uzyskać równy przemiał, czy też dodatkowych łożysk kulkowych zwiększających łatwość mielenia. Zassenhaus młynek do kawy wyposażył również w rączkę o specjalnej konstrukcji, która znacząco ułatwia mielenie.

Nieszablonowy wygląd

Wszystkie produkty Zassenhaus spełniają największe oczekiwania współczesnych profesjonalnych baristów oraz zwykłych amatorów, którzy kochają dobrą i aromatyczną kawę. Dzięki młynkom Zassenhaus parzenie kawy jest nie tylko bardzo wygodne, ale również niezwykle estetyczne.

Każdy, kto miał okazję poznać młynki do kawy Zassenhaus, ten z pewnością zna jakość oraz niebywałą pasję, z jaką zostały zaprojektowane, a następnie wyprodukowane. Wszyscy koneserzy stylowego designu wpadną w zachwyt nad ponadczasowym pięknem i niebanalnym wzornictwem młynków, a także ich nieprzeciętną wytrzymałością.

Bariści na całym świecie doceniają precyzję działania, a także doskonały smak i zapach, uzyskiwany podczas ręcznego mielenia produktami marki Zassenhaus.

5 powodów dla których warto u nas kupować