Świeżo Palona

Logo - Bredemeijer

Bredemeijer

Niezwykłe, ponadczasowe wzornictwo, oryginalne rozwiązania i najlepsze materiały to charakterystyczne cechy naczyń i akcesoriów do przygotowywania herbaty firmy Bredemeijer. Marka posiada kilka serii, wyraźnie różniących się od siebie stylistyką. Minimalistyczna seria Lund to ceramiczne, białe i czarne naczynia. Wykonane z żeliwa serie Xilin i Jung przywodzą na myśl azjatyckie kraje. Z kolei kubki, filiżanki i szklanki z serii Duo zachwycają pomysłem na wykorzystanie szkła.

W swojej ofercie producent posiada zaparzacze do herbaty oraz podstawki pod nie, podgrzewacze, dzbanki, a także naczynia do podawania herbaty - kubki, filiżanki, czarki w wyjątkowych kształtach i kolorach.

Firma powstała w 1914 roku w Holandii. Początkowo wszystkie naczynia produkowano z różnych stopów stali. Z czasem jednak projektanci marki zaczęli eksperymentować z różnymi materiałami, kolorami i stylami. Dzisiaj Bredemeijer jest marką znaną z produkcji zaparzaczy do herbaty, które wyjątkowo długo utrzymują wysoką temperaturę napoju.

5 powodów dla których warto u nas kupować