Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Timemore

Timemore

Timemore to stosunkowo świeża firma na kawowym rynku. Stworzona została przez dwóch miłośników kawy w 2012 roku i pochodzi z Korei Południowej. Nadrzędnym celem projektantów była marka, którą odzwierciedli szeroko pojęty slow-life, czyli niespieszne celebrowanie życia. Pragnęli stworzyć akcesoria, które nie tylko będą świetnie wyglądały, ale również będą powodem do powolnego delektowania się kawą.

Akcesoria zaprojektowane przez markę Timemore to oryginalne i precyzyjnie wykonane przedmioty, które doskonale sprawdzą się zarówno w podróży, jak i w domowym zaciszu. Każdy miłośnik kawy i życia w stylu slow doceni te atrakcyjne wizualnie i użyteczne produkty. 

W ofercie marki dostępne są między innymi niewielkie, ale solidne i szalenie estetyczne młynki do kawy, które wykonane są z dbałością o każdy detal. Kolejnym produktem, który z pewnością zainteresuje niejednego kawosza jest ergonomiczna i niezwykle elegancka konewka do precyzyjnego polewania kawy, czyli czajnik Fish Kettle, charakteryzujący się minimalistycznym wyglądem i niezwykłą funkcjonalnością. Doskonale wyprofilowany uchwyt i długa, wąska szyjka zakończona dodatkowo odpowiednim dzióbkiem, gwarantują powolne i spokojne polewanie. Taki zabieg doskonale wpasowuje się w ideę marki o docenianiu chwil i celebrowaniu momentu z kubkiem aromatycznej kawy. 

Oprócz powyższych, w ofercie Timemore znajdziecie Państwo również wagi do przygotowania idealnych proporcji, dzięki czemu otrzymany napar będzie wyjątkowy w smaku i zachwyci głębokim aromatem. Jak wszystkie produkty marki, tak i ten jest prawdziwym, rzemieślniczym arcydziełem, wykonanym w minimalistycznym stylu z dbałością o precyzję i każdy detal. A po zaparzeniu idealnej kawy można skorzystać z wykonanego z grubego szkła i niezwykle estetycznego dzbanka, który świetnie wpasuje się w każde kuchenne wnętrze.

Timemore jest doskonałym przykładem marki, która została stworzona z pasji. Kluczową kwestią jest tu celebrowanie życia, cieszenie się z momentów, docenianie chwili. Wszystkie produkty genialnie wpisują się w tę ideę i sprawiają, że picie kawy jest nie tylko przyjemnością, ale także rytuałem, który wpływa na nasze doskonałe samopoczucie. 

5 powodów dla których warto u nas kupować