Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Baratza

Baratza

Firma Baratza powstała w 1999 roku i w bardzo krótkim czasie stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w branży kawowej. Sama nazwa firmy nawiązuje do języka arabskiego i w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce, gdzie można swobodnie napić się kawy. Firmę stworzyła dwójka dynamicznych i pełnych pasji ludzi, dla których kawa to nie tylko napój, ale także celebracja chwil w gronie bliskich osób i przyjaciół. Z tego powodu marka Baratza bardzo szybko osiągnęła sukces. Nic dziwnego - to właśnie z prawdziwej pasji działania można stworzyć tak potężną i rozpoznawalną markę młynków do mielenia ziaren kawy.

Misją firmy jest ciągłe wspieranie i tworzenie społeczności, która jednoczy się wokół wszelkiego rodzaju kaw segmentu specialty. Baratza tworzy innowacyjne urządzenia, które ułatwiają przygotowywanie kawy w profesjonalny sposób. Mowa oczywiście o młynkach do mielenia ziaren kawy. Kawa przygotowywana ze świeżo mielonych ziaren to kawa, o której marzy wiele miłośników tego napoju.

Młynki Baratza zostały zaprojektowane dla osób, które pragną przygotowywać kawę wysokiej jakości, o wspaniałym smaku i aromacie. Dbałość o najmniejsze szczegóły, precyzja wykonania oraz najwyższej jakości materiały sprawiły, że młynki Baratza są niezwykle chętnie wybierane nie tylko przez amatorów kawy, ale co najważniejsze, ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się przygotowywaniem tego napitku. Wielu baristów zaufało renomie marki, polecając jej produkty kolejnym osobom z branży. Wszystko to jest dowodem na to, że młynki Baritza zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy produkt stosują profesjonalnie, na masową skalę.

Młynki Baratza są nie tylko funkcjonalne i odpowiednio spełniają swoje zadanie, przygotowując ziarna kawy do dalszego zaparzenia. Charakteryzują się również eleganckim designem wpisującym się w najnowsze trendy w zakresie akcesoriów do przygotowywania kawy. Młynki Baratza to synonim najwyższej jakości, eleganckiej formy i komfortowego użytkowania. To niezbędny sprzęt dla każdego kawosza, bez względu na to, czy przygotowuje ten napój dla siebie i najbliższych, czy działa jako profesjonalny barista.

5 powodów dla których warto u nas kupować