Nadszedł Nowy Rok, a wraz z nim nasza comiesięczna promocja na wyróżnioną kawę oraz herbatę. Tym razem przedstawiamy Wam Ethiopię Gora Kone oraz herbatę Alhambrę.

Ziarna naszej nowej Ethiopii przyjechały z regionu Sidamo słynącego z kaw o pełnym i bogatym body oraz kwiatowych i cytrusowych nutach. W filiżance możecie wyczuć migdał, czereśnię, a także masło czy czarną herbatę. Kawę wyróżnia również słodycz czerwonych owoców. 

Ethiopię Gora Kone wypaliliśmy średnio, dlatego najlepszy smak możecie uzyskać zaparzając ją metodami ciśnieniowymi. Idealnie się do tego sprawdzi kawiarka, Aeropress, French Press, a także ekspres ciśnieniowy. Możecie eksperymentować i dzielić się z nami wrażeniami :)

Herbata Alhambra łączy w sobie susz czarnej herbaty z zieloną senchą. Została również wzbogacona kandyzowanym ananasem, kandyzowaną truskawką i maliną. Jest słodka, mocno owocowa, a jednocześnie przyjemnie lekka. Doskonale sprawdzi się jako rozgrzewający napar na zimowe wieczory, jak i jako owocowa pobudzająca bomba z samego rana. 

Przez cały styczeń możecie zakupić Ethiopię Gora Kone oraz Herbatę Alhambrę 10% taniej!