Świeżo Palona

Premiera jesieni! Spróbuj naszej nowej Jesiennej kawy "Hehe Tango"

Szamańskie przygody - Początki

Szamańskie przygody - Początki

Afrykańska maska w naszym logo nie jest zupełnie przypadkowa! Krążą pogłoski, że dawnymi czasy żył potężny Szaman, który w tajemniczych okolicznościach wszedł w posiadanie pierwszych ziaren kawy. Ziarna te dały początek najstarszym plantacjom kawy w dawnej Abisynii i Jemenie. Zmuszony do wiecznej tułaczki, afrykański mędrzec dotarł do najdalszych zakątków świata, poszukując idealnych miejsc do zasiewu, przy okazji odkrywając coraz to nowsze techniki parzenia i przygotowywania kawy. Czy należy zawierzać tym opowieściom? Trudno powiedzieć, lecz warto pamiętać, że każda historia zawiera ziarno prawdy... 

Przepis na mieszankę oryginalnych szamańskich ziaren udało nam się odnaleźć po wielu latach intensywnych poszukiwań. Dziś rozpowszechniamy dawne dziedzictwo tego dzielnego wędrowca, by kontynuować jego misję. Czy podejmiecie się jej wraz z nami? Magiczne Ziarenka czekają w naszym sklepie na kolejnych kawowych poszukiwaczy przygód. 

Szaman I

Paweł Małkowski
Autor:
Paweł Małkowski

Fascynat kawy w każdej postaci, z którą związany jest na poważnie od 2006 roku. Uwielbia podróżować po Włoszech i Bałkanach. Najlepsza kawa? afrykańska jako przelewy i owocowy blend jako espresso.

Tagi: kawa, komiks, szaman

Brak komentarzy

Dodaj nowy komentarz
5 powodów dla których warto u nas kupować