Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Lelit

Lelit

Każdy ekspres Lelit odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania i innowacyjnym designem. Automaty te są połączeniem klasycznego stylu i funkcjonalności, dzięki czemu pasują do każdej przestrzeni. Produkty firmy Lelit są doceniane zarówno przez domorosłych miłośników kawy, jak i profesjonalnych baristów. Włoski ekspres nadaje się zarówno do użytkowania w przestrzeni zacisza domowego, jak i w prestiżowym lokalu gastronomicznym.

Ekspresy Lelit są również bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu możemy dobrać kawę odpowiednią dla siebie i w bardzo łatwy sposób ją przyrządzić. Urządzenia te są jednak całkowicie profesjonalne, gwarantując odpowiedni dobór proporcji wody, ziaren i mleka w przypadku każdego rodzaju kawy. Stanowi to autorską zdobycz technologiczną firmy Lelit, która połączyła w sobie dwie najbardziej pożądane cechy ekspresów do kawy - funkcjonalność i profesjonalizm.

Ekspres do kawy Lelit - włoski wymiar kawy

Lelit jest rodzinną firmą, pochodzącą z Włoch. Od wielu lat zajmuje się ona produkcją ekspresów do kawy, a także akcesoriów i części do nich. Długa historia tej marki sprawiła, że obecnie jest to jeden z najbardziej cenionych producentów automatów do kawy. Każdy specjalista czy domorosły miłośnik kawy z pewnością zna tę firmę. Obecnie, ekspres Lelit jest swego rodzaju wyznacznikiem jakości - zarówno jeśli chodzi o design czy jakość wykonania, jak i smak kawy.

Naturalnie, aby osiągnąć pełnię smaku, należy używać ziaren kawy najwyższej jakości. Z pewnością ekspres Lelit jest odpowiednim urządzeniem, jeśli chcemy cieszyć się wysokogatunkową kawą, przyrządzoną w odpowiedni sposób. Z upływem czasu wiedza na temat kawy jest coraz obszerniejsza, co pozwala takim firmom jak Lelit na opracowywanie coraz to nowszych, bardziej innowacyjnych rozwiązań. Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli ochotę spróbować należycie przygotowanej kawy, zdecydowanie powinniśmy wybrać właśnie tę pochodzącą z ekspresu wyprodukowanego przez włoską firmę.

5 powodów dla których warto u nas kupować