Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Kazak Poland

Kazak Poland

Kazak to marka, która specjalizuje się w wytwarzaniu młynków do kawy. Nie są to jednak zwykłe produkty. Ich innowacyjna formuła, jakość oraz estetyka wykonania, mogą zdecydowanie konkurować ze światowej klasy fabrykantami. Choć firma swoją działalność rozpoczęła od tworzenia zupełnie innej maści produktów, jak na przykład szlifierki czy osełki do noży, dziś wyspecjalizowała się w projektowaniu młynków do kawy, wyróżniających się precyzją przemiału. Kazak Poland, to przede wszystkim komfort, wygoda, dbałość o detale i wysoka jakość - to właśnie te słowa najlepiej opisują charakter tego producenta. 

Młynki Kazak, wyposażone są w żarna stożkowe D47 lub D48. Budowa tychże żaren, zapewnia doskonałą precyzję i stabilizację, w trakcie procesu mielenia. Zastosowanie dwóch kulkowych łożysk również korzystnie wpływa na precyzyjną pracę urządzenia. Konstrukcje młynków posiadają wygodny mechanizm regulacji stopnia zmielenia kawy, co z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Kazak Poland projektuje swoje produkty tak, by umożliwić funkcje mielenia kawy pod każdą metodę parzenia. Wygodę użytkowania młynków podkreśla również możliwość regulowania rączki. Wyroby w całości są produkowane w polskim warsztacie przez prawdziwych specjalistów i miłośników dobrze zmielonej kawy. Wszystkie produkty Kazak zostają poddane wielokrotnym testom, dzięki czemu wciąż są udoskonalane, a wprowadzane ulepszenia owocują jeszcze lepszą jakością i wygodą użytkowania, jaką otrzymuje kupujący. Każdy detal i element, jaki składa się na budowę młynka, jest wykonany z najwyższą starannością. Materiały, z jakich wykonuje się młynki Kazak, to zwykle aluminium, stal nierdzewna, mosiądz i poliacetal.

Produkty Kazak Poland, to idealny wybór dla wszystkich miłośników precyzyjnie zmielonej kawy oraz dla tych, którzy doceniają jakość i estetykę wykonania. Młynki można wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć produkt idealnie dopasowany do jego gustu i stylu.  

5 powodów dla których warto u nas kupować