Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Argentyna Limited

Argentyna Limited

Argentyna Limited powstała z miłości do yerba mate, jej wyjątkowego smaku i aromatu. Bogaty asortyment skierowany jest do wszystkich miłośników tego napoju, a dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów sprawia, że Argentyna Limited to niezwykle ceniony producent yerba mate oraz akcesoriów do przygotowywania tego naparu. Nie bez powodu producent w swojej nazwie używa słowa "Argentyna". To właśnie stamtąd pochodzi najlepszej jakości yerba mate, która jest szalenie popularna na całym świecie. Yerba matę pochodzącą z Argentyny piją miliony osób na całym świecie. Jest ceniona nie tylko za smak, ale i właściwości pobudzające.

Argentyna Limited oferuje najlepszej jakości mieszanki yerba mate o głębokim i wyrazistym smaku. Docenią je szczególnie prawdziwi koneserzy naparu z ostrokrzewu paragwajskiego. To właśnie oni delektując się odpowiednio przygotowanym napojem yerba mate, dostrzegą wyjątkowo głęboki smak przywodzący na myśl słoneczne popołudnie w samym sercu argentyńskiego krajobrazu. Oferowane mieszanki to argentyńska yerba mate, której oryginalność potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami. Grubo cięte gałązki oraz liście gwarantują, że została ona przygotowana z ostrokrzewu paragwajskiego pochodzącego z bezpiecznych plantacji.

Argentyna Limited oferuje również najwyższej jakości, oryginalne produkty, które są niezbędne do odpowiedniego przygotowania naparu z ostrokrzewu paragwajskiego. Znajdują się tutaj zarówno najbardziej tradycyjne naczynia z tykwy, jak i drewniane. Miłośnicy pięknych i oryginalnych przedmiotów docenią szeroki wybór naczyń ceramicznych. Producent nie zapomniał również o bombillach, aby miłośnicy yerba mate mogli delektować się naparem komfortowo. W ofercie znajdziemy zarówno bambusowe, jak i metalowe bombille, które można dopasować do indywidualnych preferencji.

Najwyższej jakości mieszanki yerba mate oraz wspaniałe akcesoria do przygotowywania naparu od Argentyna Limited to gwarancja wspaniałego czasu spędzonego przy delektowaniu się naparem z ostokrzewu paragwajskiego.

5 powodów dla których warto u nas kupować