Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Cilio

Cilio

Niemiecka firma istniejąca od 1993 roku, kładąca duży nacisk na połączenie wysokiej jakości materiałów i nowoczesny design. W jej ofercie znajdują się profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw, porcelana i produkty do serwowania.

Niezwykłą popularnością cieszą się kawiarki i czajniki Cilio, zaparzacze do kawy i herbaty, a także moździerze. Nowoczesne, ale jednocześnie eleganckie wzornictwo sprawia, że produkty marki sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku osób ceniących sobie styl klasyczny, rustykalny i współczesny. Nieprzypadkowo producent otrzymuje pochlebne opinie osób ceniących sobie najwyższą jakość - akcesoria z jego oferty nie tylko dobrze wyglądają, ale są trwałe. Ze względu na design, sprawdzą się one w roli wyjątkowego upominku dla bliskiej osoby.

Produkty Cilio są także lubiane przez osoby rezygnujące z akcesoriów jednorazowych. Na przykład kamienie chłodzące mogą zastąpić kostki lodu, natomiast metalowe słomki wypierają modele plastikowe, co jednocześnie jest ukłonem w stronę środowiska. 

Dobra propozycja dla miłośników doskonałego smaku!

Akcesoria marki są też wskazane miłośnikom wysokiej jakości serów. Asortyment producenta zawiera wiele pojemników, tacek i talerzy do przechowywania oraz serwowania takich przysmaków. Dochodzą do tego także świetne noże! Produkty Cilio są nieraz wykonywane z ciekawych i rzadko spotykanych w kuchni materiałów, na przykład łupka. 

Cilio ma także kilka ciekawych propozycji dla osób podróżujących. Chodzi oczywiście akcesoria do przechowywania pożywienia, które w wielu przypadkach mogą także utrzymać niską temperaturę danego dania!

Produkty Cilio - włoski styl w Twoim domu

Cilio jest niemiecką marką, jednak jej produkty nawiązują przede wszystkim do włoskiego wzornictwa. Nieprzypadkowo akcesoria do kawy czy serów tego producenta otrzymują pochlebne opinie na całym świecie - celem przedsiębiorstwa jest wprowadzanie włoskiego stylu życia do domu.

Produkty Cilio są proponowane wszystkim osobom, które doceniają innowacyjne rozwiązania i jakość. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że zaopatrujesz się w oryginalne akcesoria. Potrzebny Ci jest czajnik, moździerz lub kawiarka? Cilio na pewno Cię nie zawiedzie.

Wybierz naszą ofertę! 

Kupując w naszym sklepie, możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość, ale też konkurencyjne ceny. Akcesoria Cilio np. zaparzacz do kawy, dostępne w tej kategorii na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz, znajdziesz u nas także inne produkty. Jeżeli jesteś miłośnikiem aromatycznej kawy lub smacznej herbaty, to jesteś w dobrym miejscu. Wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, zawsze dbając o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Gwarantujemy niską cenę dostawy. 

5 powodów dla których warto u nas kupować