Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Ashdene

Ashdene

Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

Kubki porcelanowe Ashdene

Codzienne picie kawy lub herbaty często przestaje być zwyczajną czynnością, ale staje się jednocześnie chętnie stosowanym rytuałem. Z tego powodu warto postawić na ciekawą oprawę wizualną, a więc zaopatrzyć się w estetyczne kubki bądź filiżanki, dzięki którym picie aromatycznego naparu będzie jeszcze przyjemniejsze – zarówno w samotności, jak i z bliskimi. 

Co ciekawe, rodzaj naczynia wpływa nie tylko na wygodę, ale też smak napoju! Okazuje się, że w grubszych kubkach o szorstkich brzegach kawa jest odbierana jako bardziej gorzka i kwaśna, natomiast przy gładszych ściankach wrażenia są bardziej słodkie! 

Nie można też zapominać o ciekawym wzornictwie, ponieważ wygląd naczyń jest także istotny – wpływa na komfort całego “rytuału”. Porcelana Ashdene jest zdobiona ciekawymi wzorami. Dzięki temu dobrze sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Wpływają na to również estetycznie wykonane opakowania poszczególnych produktów.

Dostępne w naszym sklepie akcesoria dekoracyjne przyciągają uwagę ze względu na swój wygląd oraz jakość. Warto wspomnieć, że naczynia są tworzone z wysokiej klasy porcelany kostnej. Materiał ten, jak wskazuje nazwa, produkuje się ze spopielonych kości zwierząt oraz kwarców i glinki porcelanowej. Został opracowany niemal 300 lat temu i w niektórych kwestiach dominuje nad zwyczajną porcelaną. Mianowicie, wedle opinii ekspertów tworzywo jest wysoce wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i wyszczerbienia, nawet w przypadku naczyń o cienkich ściankach. Ze względu na niewielką grubość i gładkość produktów Ashdene, pita z nich kawa będzie bardziej słodkawa!

Filiżanki porcelanowe i kubki Ashdene na pewno Ci się spodobają, a korzystanie z nich będzie czystą przyjemnością! Kupując u nas można mieć pewność zakupu oryginalnych akcesoriów. Naczynia pakujemy z najwyższą starannością, dzięki czemu na pewno trafią do Ciebie w całości. 

Marka jest doceniana nie tylko za wzornictwo i trwałość produktów, ale też świetny stosunek ceny do jakości. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria marki, na przykład dzbanki, ręczniki czy podkładki Ashdene.

Sprawdź naszą ofertę!

W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się także w produkty, które pozwolą Ci przygotować aromatyczne napoje. Chodzi zarówno o kawy i herbaty z całego świata, jak i narzędzia do przyrządzania naparów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

5 powodów dla których warto u nas kupować