Świeżo Palona

Logo - Bio Planet

Bio Planet

Oferujemy najwyższą jakość produktów prosto od Bio Planet. W dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne, aby działać w zgodzie ze środowiskiem. My to wiemy, dlatego nasze produkty są zdrowe i w stu procentach naturalne. W składzie nie znajdują się żadne niepotrzebne składniki, takie jak ulepszacze smaku czy emulgatory. Uważamy, że naturalne elementy posiadają najlepszy smak i nie da się go spotęgować chemią, która szkodzi naszemu zdrowiu.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty marki Bio Planet są ekologiczne. Podczas uprawy nie były pryskane chemikaliami ani substancjami powodującymi szybszy wzrost.

Bio Planet - w zgodzie ze środowiskiem

Bio Planet to firma, której celem jest dostarczanie świeżych i zdrowych produktów. Jest to certyfikowana żywność, która zapewnia sto procent jakości i naturalnego smaku. Zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją. 

Sklep Świeżo Palona oferuje szeroki zakres asortymentu Bio Planet, jak na przykład suszone owoce, pestki czy syropy, ale nie tylko. Warto na bieżąco zaznajamiać się z dostępnymi produktami.

Produkty Bio Planet posiadają certyfikaty bio, ale to nie wszystko. Podczas produkcji stosowane są wszelkie procedury, które mają na celu zapewnić i gwarantować najwyższą jakość. Między innymi BRC - jest to szereg zaleceń i przepisów, które stanowią standard bezpieczeństwa żywności. Opracowany został przez British Retail Consortium. Procedura ta jest również potwierdzona odpowiednim certyfikatem. 

Podczas uprawy roślin niedopuszczane jest używanie jakichkolwiek substancji czy produktów, które mają na celu przyśpieszyć ich wzrost. Nie są pryskane pestycydami, które stanowią dla nich ochronę. Bio Planet wychodzi z założenia, że naturalna żywność - ekologiczna, nie może zawierać żadnych substancji, które są pochodzenia chemicznego. Rośliny w trakcie uprawy są chronione wszystkimi dostępnymi metodami, które nie działają wbrew naturze. Takie postępowanie gwarantuje pozyskiwanie produktów bio, co w konsekwencji odbija się to wszech miar pozytywnie na naszym zdrowiu. 

Żywość ekologiczna ma niebagatelne zastosowanie. Samymi produktami jesteśmy w stanie zadbać o zdrowie i prawidłowe działanie organizmu. Niektóre z produktów pozytywnie działają na pracę serca, wątroby czy jelit. Niektóre obniżają cholesterol, inne poprawiają koncentrację, a także dostarczają niezbędnych witamin.

Opinie na temat Bio Planet, są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów. Zadowolenie konsumentów jest dla nas najważniejsze.

5 powodów dla których warto u nas kupować