Świeżo Palona

Logo - Jules Brochenin

Jules Brochenin

JULES BROCHENIN - francuski producent organicznych olejów z nasion. Powstała w 1868 roku. Wszystko zaczęło się od tego, kiedy to Jules BROCHENIN i Jules, jego syn, weszli do Belle Epoque, tworząc fabrykę hydrauliczno-parową oliwy i oleju rzepakowego. W latach 90-tych firma wprowadziła na rynek „oleje dietetyczne”, które obecnie nazywamy olejami „organicznymi”. Sukcesem okazało się opracowanie młynu, który rozdrabniał ekologiczne nasiona słonecznika przy użyciu równie „naturalnego” procesu tłoczenia na zimno. Powstałe w ten sposób produkty zachowują wartości odżywcze, a także cały pierwotny aromat nasion. Z rozwojem firmy i upływem czasu oferta organiczna firmy powiększyła się i doskonale odpowiada trendom rynkowym.

Dzisiejsza siedziba firmy mieści się w Tulette, w Drôme Provençale. Zarządzana przez 6 pokoleń z niezmienną starannością i oddaniem, świadczy o najwyższej jakości produktów i mocy połączenia tradycji z nowoczesnością. 

"Od ponad 25 lat zaangażowani w produkcję organiczną, codziennie pracujemy, aby pozostać punktem odniesienia w świecie olejów poprzez ciągłe i ciągłe ulepszanie naszych produktów i procesów. U nas satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza."

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym sklepie! 

5 powodów dla których warto u nas kupować