Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Aerolatte

Aerolatte

Aerolatte to firma założona w Wielkiej Brytanii przez dwóch pasjonatów kawy oraz doskonałej jakości napojów mlecznych. Jednym z pierwszych produktów, który podbił rynek i zdobył serca klientów, jest kultowy dzisiaj szklany spieniacz do kawy. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego Świeżo Palona odnaleźć można mnóstwo różnorodnych produktów tej marki. Wszystkie cechuje doskonała jakość wykonania oraz nietuzinkowy i elegancki design.

Najlepsza jakość domowej kawy

Aerolatte to marka z misją. Jej twórcy deklarują, że swoimi projektami pragną sprawić, aby przygotowywanie domowej kawy stało się profesjonalne i niezwykle przyjemne, a przy okazji także wyjątkowo proste. Aby tego dokonać, wykorzystali oni różnego rodzaju akcesoria, które zostały przez markę przygotowane z najwyższej jakości materiałów. Korzystając z istniejących technologii, marka Aerolatte dopracowała istniejące już akcesoria w taki sposób, że stały się one nie tylko niezawodne, ale także wyjątkowo estetyczne. Dzięki temu wszyscy konsumenci uzyskali dostęp do profesjonalnego sprzętu do przygotowywania kawy, który można wykorzystywać w zaciszu własnego domu.

Różnorodność wyboru

W asortymencie sklepu internetowego Świeżo Palona odnaleźć można wiele akcesoriów od marki Aerolatte. Spośród nich wyróżnić można między innymi doskonałej jakości kawiarki, które wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów - ceramiczne czy porcelanowe pozwalają na odrobinę luksusu przy codziennym parzeniu kawy. Warto wspomnieć także o funkcjonalnych i solidnych french pressach oraz spieniaczach do mleka, które pozwalają na wykonanie pysznej i aromatycznej kawy. Wszystkie akcesoria od firmy Aerolatte cechują się nowoczesnym i funkcjonalnym designem. W połączeniu z doskonałą jakością materiałów i bardzo solidnym wykonaniem zapewnia nam to dostęp do bardzo profesjonalnych i pięknych - a przy tym praktycznych - przedmiotów, które posłużą nam do wykonywania w domu najlepszej jakości pysznej kawy. Firma oferuje także wymienne części do kawiarek i french pressów.

5 powodów dla których warto u nas kupować