Świeżo Palona

Tydzień promocji trwa! Produkty spożywcze przecenione nawet do 20%. Użyj kodu: tydzien-promocji Kliknij i sprawdź!

Logo - Kitchen Elements

Niestety nie znaleźliśmy produktu, którego szukasz. Sprawdź czy nazwa produktu jest poprawna.
Napisz do nas na adres [email protected], a sprowadzimy produkt specjalnie dla Ciebie.

Kitchen Elements

Kitchen Elements to kolekcja zaprojektowana przez włoską markę Nouova R2S. To renomowane przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży akcesoriów kuchennych najwyższej jakości. Od ponad czterdziestu lat z sukcesem prowadzi swoją działalność na wielu światowych rynkach, gdzie posiada zadowolonych konsumentów. Sukces marki tkwi w korzystaniu z materiałów wysokiej klasy, takich jak: porcelana kostna Fine Bone China, bambus, akacja, szkło oraz melamina. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i finezyjny charakter produktów nadają im wyjątkowej elegancji.

Subtelne wzornictwo i wysoka jakość

Kitchen Elements stanowi połączenie znakomitej jakości, interesującego projektu, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny. Ta kolekcja kuchennej porcelany sprawdzi się w każdym domu i stanie się efektowną ozdobą jadalni. Dzięki temu, że produkty sprzedawane są osobno, a nie w gotowym zestawie, klient sam może stworzyć ten, który będzie najlepiej dopasowany do jego potrzeb. Wszystkie elementy wykonano z porcelany w kolorze kości słoniowej i ozdobiono je niepowtarzalnymi wzorami. Są to delikatne roślinne kompozycje przedstawiające kwiaty i liście lub estetyczne napisy pełniące rolę zabawnych komentarzy. W zależności od konkretnego produktu często dołączany jest do niego wygodny spodek z drewna akacjowego lub z porcelany.

Połączenie uniwersalnego charakteru i funkcjonalności

W ofercie znajdują się dzbanki, które pozwalają na efektowne serwowanie herbaty. Z łatwością można dobrać do nich spore filiżanki utrzymane w takiej samej stylistyce. Klienci mogą zdecydować się również na kubki lub specjalne, mniejsze filiżanki zaprojektowane z myślą o picu espresso. Kolekcja Kitchen Elements to doskonały wybór. Dzięki eleganckim opakowaniom doskonale spisze się w roli funkcjonalnego prezentu, który będzie służył właścicielom przez długi czas. Z uwagi na porcelanę, z której zostały wykonane elementy wchodzące w jej skład, zaleca się ich ręczne mycie w celu zatroszczenia się o jak najlepszy wygląd zastawy.

5 powodów dla których warto u nas kupować