Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Aquaphor

Aquaphor

Aquaphor to firma, której celem jest zapewnienie konsumentom na całym świecie możliwie najlepszej jakości wody, przy pomocy innowacyjnych, a zarazem prostych i praktycznych rozwiązań. Działalność producenta opiera się na wytwarzaniu urządzeń służących do uzdatniania wody, co przyczynia się do zachowania dobrego stanu zdrowia użytkowników. Produkty te doskonale nadają się do stosowania w warunkach domowych, dzięki czemu każdy ma szansę je przetestować i przekonać się, jak duże ułatwienie stanowią one w codziennym życiu.

Aquaphor zajmuje się produkcją filtrów do oczyszczania wody, które usuwają z niej wszystkie niebezpieczne zanieczyszczenia, wśród których wymienić można chlor, arsen, farmaceutyki oraz żelazo w wodzie kranowej, a także ołów i metale ciężkie. Dodatkowo filtry Aquaphor wykazują działanie zmiękczające wodę, w wyniku czego zapobiegają powstawaniu kamienia, czyli nadmiaru minerałów występujących w postaci widocznego białego osadu, pojawiającego się często np. w czajnikach.

W ofercie firmy znajdują się różne rodzaje filtrów, do których należą najpopularniejsze i najczęściej wybierane dzbanki i dopasowane do nich wymienne wkłady filtrujące wodę, ale również m.in. filtry nakranowe i podróżne, kuchenne filtry podzlewozmywakowe, czy też znacznie bardziej rozbudowane, profesjonalne systemy przeznaczone do stosowania w przemyśle (Aquaphor Professional). Proces produkcji każdego z oferowanych towarów odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, będących własnością intelektualną firmy. Aquaphor, od początku swojego funkcjonowania, posiada około 130 patentów i w dalszym ciągu podejmuje prace prowadzące do uzyskania kolejnych.

Spośród szeregu owych innowacyjnych technologii na szczególną uwagę zasługują Aqualen, blok węglowy, membrana kapilarna oraz zbiornik wodny RO. Filtry Aquaphor oraz odpowiadające im wkłady dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w większych zestawach.

Jako firma z 27-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym, Aquaphor wzbudza zaufanie konsumentów z całego świata, proponujący im urządzenia wysokiej klasy i jakości.

5 powodów dla których warto u nas kupować