Świeżo Palona

Premiera jesieni! Spróbuj naszej nowej Jesiennej kawy "Hehe Tango"

Logo - Jakub Piątkowski Czekolada

Jakub Piątkowski Czekolada

Przedstawimy Wam czekoladę, która zachwyciła nasze podniebienie. Unikalna, delikatna, a jednocześnie charakterystyczna. Oto czekolada o niezwykłych walorach smakowych, produkowana przez niewielkie przedsiębiorstwo Jakuba Piątkowskiego. Czekolada powstaje zgodnie z ideą " od ziarna do tabliczki" (ang. bean to bar). Oznacza to, że za cały proces powstawania czekolady, od wyboru ziaren kakao, wypiekania, mielenia aż po finalne pakowanie tabliczek odpowiedzialna jest ta mała manufaktura. Tak powstaje produkt niepowtarzalny, dopracowany w każdym, drobnym szczególe. Spójrzcie na te opakowania!

Poniżej przedstawiamy Wam 5 unikalnych tabliczek czekolady z kakao z wielu krajów, rejonów świata. Zachęcamy do spróbowania zwłaszcza czekolady z kakaa z Madagaskaru.

5 powodów dla których warto u nas kupować

Black Friday 2019 – Kawa Świeżo Palona


Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze promocje na Black Friday! Wyprzedaże obejmują m.in. aeropress, kawiarki, drippery czy młynki do kawy. Promocja Black Friday oczywiście dotyczy także kawy ziarnistej i mielonej. Sprawdź ofertę naszego sklepu już dziś!