Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Creative Tops

Creative Tops

Creative Tops jest brytyjską firmą specjalizującą się w produkcji stylowych akcesori kuchennych i wyposażenia wnętrz. Firma jest częścią Lifetime Brands Inc, jednego z największych na świecie dostawców akcesoriów kuchenne i dekoracji wnętrz. Brand Lifetime posiada już kilka słynnych marek, w tym Mikasa ® i Farberware ®, wraz z wielu bardziej znanych marek domowych Pfaltzgraff ®, Gorham ®, srebra Wallace ®.

Założona w 1996 roku, Creative Tops Ltd rozpoczęła działalność kolekcją szklanych desek.Następnie w 1998 roku wprowadziła produkcję tac lap tray i rozwijała całą kolekcję produktów uzupełniających takich jak: obrusy, podkładki, tacki, kubki, zestawy obiadowe, zestawy upominkowe, tekstylia, akcesoria kuchenne i wiele więcej.

Obecnie firma oferuje szeroki wachlarz produktów wyposażenia wnętrz inspirowane stylami shabby chic, vintage i cottage. Do czołowych projektantów należą Katie Alice i jej kolekcja inspirowana wzorami vintage, Justin Capp z produktami do pracy w kuchni.Creative Tops opiekuje się niektórymi czołowymi brytyjskimimarkami dziedzictwa narodowego w tym Victoria and Albert Museum i Royal Botanical Gardens Kew. W portfelu ma marki: Monopoly, Born to Shop, The Wildlife Trusts, The Simpsons. Kitchenware brands obejmujące Pedrini, Farberware, Sabatier i Savora.

5 powodów dla których warto u nas kupować