Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Red Espresso

Red Espresso

Red Espresso to marka powstała w 2005 roku, dzięki stworzeniu pierwszego na świecie herbacianego espresso Rooibos. Głównymi jej założycielami są Pete i Monique Ethelston. Ich wspólne pasje takie jak sport, dbanie o zdrowie i samopoczucie przyczyniły się do rozpoczęcia tej niesamowicie pysznej przygody. 

Pewnego dnia Carla Pretoriusa, ich wieloletni przyjaciel wysłał im wiadomość z zaproszeniem do spróbowania espresso Rooibos. Już po pierwszym łyku stwierdzili, że jest to świetna, naturalnie wolna od kofeiny alternatywa dla kawy dla osób, które nie były w stanie pić kofeiny lub chcą zmniejszyć jej spożycie. Zrozumieli, w jaki sposób espresso zrobione z naturalnej Rooibos może otworzyć świat napojów kawowych dla ludzi, którzy - podobnie jak oni - unikają kofeiny ze względów zdrowotnych, treningu sportowego czy ciąży. Byli przekonani, że taki produkt spełni globalne zapotrzebowanie.

Więc jeśli szukasz nowych smaków, a jednocześnie chcesz zadbać o swoje zdrowie i urodę? Koniecznie poznaj Red Espresso, który spełnia wszystkie te wymagania, co potwierdzają liczna nagrody!

5 powodów dla których warto u nas kupować