Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Santini

Santini

Santini działa na polskim rynku od 2008 roku. Jest jedną z pierwszych firm zajmujących się dystrybucją ksylitolu oraz produktów na bazie ksylitolu. Współpracuje z hurtowniami spożywczymi, sklepami ze zdrową żywnością, cukierniami, aptekami oraz klientami detalicznymi.

Od 2010 roku produkują także czekolady, cukierki, lizaki i inne słodycze z ksylitolem, maltitolem i erytrytolem. Ich oferta bezcukrowych słodyczy stale się powiększa. Zmieniają smaki, dodatki, kształty swoich produktów. Jedyna stała i najwyższa pozostaje jakość. Dystrybuowane produkty Santini cechują się niską kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym, są polecane przez lekarzy diabetologów, homeopatów, naturopatów, stomatologów.

Od początku swojej działalności wielką wagę przykładają do pochodzenia produktów. W ich ofercie znajduje się wyłącznie fiński ksylitol. Każda importowana partia jest udokumentowana odpowiednimi certyfikatami i dokumentami przewozowymi. Dla naszych klientów stanowi to gwarancję, że produkt, jaki otrzymują, jest naturalny, oryginalny i bezpieczny.

5 powodów dla których warto u nas kupować