Świeżo Palona

Premiera jesieni! Spróbuj naszej nowej Jesiennej kawy "Hehe Tango"

Logo - Brewista

Brewista

Brewista jest amerykańską firmą z Cheyenne w Wyoming, oferująca specjalistyczne produkty przeznaczone do zaparzania kawy i herbaty.

Powstanie firmy datowane jest na 2014 rok, a jej celem jest dostarczanie wyspecjalizowanych urządzeń do przygotowywania kawy i herbaty. Produkty firmy mają umożliwić wydobycie tego co najlepsze z kawy i herbaty. Przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

Wyroby Brewisty tworzone są przy współpracy inżynierów, projektantów, miłośników i specjalistów od wypalania i zaparzania kaw i herbat. Wszyscy oni posiadają wieloletnie doświadczenia w swoich specjalnościach. Łączy ich wielka pasja i przekonanie, że przygotowanie wysokiej jakości herbat i kaw zasługuje na zaangażowanie równe temu jakie wkładają farmerzy, palacze i blenderzy w produkcję dostarczanych nam surowców.

5 powodów dla których warto u nas kupować

Black Friday 2019 – Kawa Świeżo Palona


Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze promocje na Black Friday! Wyprzedaże obejmują m.in. aeropress, kawiarki, drippery czy młynki do kawy. Promocja Black Friday oczywiście dotyczy także kawy ziarnistej i mielonej. Sprawdź ofertę naszego sklepu już dziś!