Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Stanley

Stanley

Firma Stanley to amerykańska marka założona przez Williama Stanleya Jr w 1913 roku. Stanley oferuje najlepszej jakości termosy, kubki i butelki termiczne.

Planujesz wycieczkę w góry, kamping lub inną dalszą wyprawę? Koniecznie zaopatrz się w produkty marki Stanley. Dzięki wykonaniu z najlepszej jakości stali nierdzewnej z zastosowaniem techniki próżniowej produkty umożliwiają utrzymanie temperatury przez długi czas. Butelka termiczna jest w stanie nawet przez 12 godzin zachować ciepło! Więcej informacji na temat poszczególnych produktów oraz przykłady ich zastosowania, poznasz klikając na dany produkt i zapoznając się z jego opisem.

Najlepsza jakość i gwarancja wytrzymałości - to cechy rozpoznawcze marki. Produkty przetestowano w ekstremalnych sytuacjach, są odporne na jakiekolwiek odkształcenia i zniszczenia.

Od ponad 100 lat marka jest liderem na światowym rynku w branży akcesoriów turystycznych. To wszystko dzięki zaufaniu i wierności swoich klientów, których pozytywnie opinie determinują do tworzenia i ulepszania produktów Stanley. 

5 powodów dla których warto u nas kupować