Świeżo Palona

Kawa & Herbata miesiąca -20% Kliknij i dowiedz się więcej

Logo - Severin

Severin

Severin to niemiecka marka drobnego sprzętu AGD, działająca na rynku już od 1892 roku. Siedziba firmy niezmiennie od czasów jej powstania znajduje się w regionie zwanym Sauerland, w landzie Nadrenia Północ Westfalia. Marka Severin zdobywając przez lata ogromne doświadczenie poprzez ciągły rozwój swoich technologii i wykorzystywanie sprawdzonych i nowych materiałów oraz rozwiązań, stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w swoim regionie.

Chęć dalszego rozwoju zaowocowała nawiązaniem współpracy z wieloma zagranicznymi partnerami handlowymi, co sprawiło, że obecnie Severin sprzedaje swoje produkty aż w 80 krajach. Posiada również własne oddziały w wielu krajach europejskich: w Polsce, we Francji, we Włoszech czy w Hiszpanii. Bogate doświadczenie w branży sprawia, że obecnie w swoim asortymencie Severin ma aż dwieście różnych urządzeń z rodziny małego AGD. Jednym z ważniejszych filarów marki są jednak automatyczne ekspresy do kawy.

Ekspres do kawy Severin to gwarancja jakości, najlepszych rozwiązań i solidnej produkcji. Cieszą się one ogromną popularnością w wielu europejskich krajach i są z chęcią wybierane nie tylko przez amatorów domowej kawy, ale i profesjonalnych baristów.

W niezwykle zróżnicowanej ofercie modeli ekspresów do kawy Severin znajdziemy takie, które idealnie sprawdzą się w domowym zaciszu czy niewielkim biurze. Dzięki nim przygotujemy przepyszną kawę wedle naszych upodobań. Jednak Severin oferuje także profesjonalne ekspresy do kawy, które z powodzeniem nadadzą się do dużych firm, restauracji, kawiarni, czy hoteli. Bez względu na rodzaj i typ ekspresu marka Severin stawia na najwyższą jakość, a każdy produkt dopracowany jest w najmniejszych szczegółach, mając na uwadze jak największą żywotność urządzenia. Ekspresy do kawy Severin to synonim wysokiej jakości sprzętu, któremu zaufały rzesze osób nie tylko w rodzimym kraju firmy, ale przede wszystkim ogrom klientów z całego świata.

Prócz ekspresów do kawy, Severin produkuje oczywiście czajniki, tostery, miksery, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała oraz wiele, wiele innych.

5 powodów dla których warto u nas kupować