Świeżo Palona

Premiera jesieni! Spróbuj naszej nowej Jesiennej kawy "Hehe Tango"

Promocje

Promocje

Uwielbienie dla kawy ma w naszym sklepie specjalne miejsce. Doskonale was rozumiemy i wiemy dlaczego tak usilnie poszukujecie najlepszych ziaren oraz funkcjonalnych akcesoriów do przygotowywania tego wyrazistego w smaku napoju. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak trudno jest wam podjąć decyzje, dlatego chętnie doradzamy naszym klientom oraz organizujemy atrakcyjne promocje.

Warto regularnie odwiedzać tę kategorie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy tu trafią kolejna świeżo palona kawa w ziarnach, czy też kawiarka. Szukacie dzbanka do mleka, filtra stalowego, czarki, czy też koszulki na prezent dla wielbiciela kawy? Nasze promocje pomogą wam podjąć ostateczną decyzję i opuścić naszą wirtualną ofertę z w pełni realną satysfakcją.

Jednym razem trafiają tu ostatnie sztuki innym razem upolujecie NOWOŚCI w promocyjnej cenie. Jeśli więc czujecie, że wasze szczęście i przeznaczenie związane jest z kawą to chętnie pomożemy wam w jego osiągnięciu i wypełnieniu. Poniżej prezentujemy produkty, na które przygotowaliśmy nowe niższe ceny. Promocje ograniczone są czasem lub stanem magazynowym. Zapraszamy do zakupów.


5 powodów dla których warto u nas kupować

Black Friday 2019 – Kawa Świeżo Palona


Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze promocje na Black Friday! Wyprzedaże obejmują m.in. aeropress, kawiarki, drippery czy młynki do kawy. Promocja Black Friday oczywiście dotyczy także kawy ziarnistej i mielonej. Sprawdź ofertę naszego sklepu już dziś!